line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Нарада по мобілізації

IMG 0654Під керівництвом голови райдержадміністрації Масельського С.І. відбулась нарада з питання виконання Указу Президента України "Про часткову мобілізацію" в Балаклійському районі.

 

 

 

IMG 0652У нараді взяли участь прокурор Балаклійського району Сидоренко Р.О., начальник Балаклійського РВ ГУ МВС України Дем’яненко В.М., військовий комісар Балаклійського військового комісаріату Целюба А.А., керівники органів місцевого самоврядування, керівники та представники підприємств, установ та організацій району.

Про стан виконання плану заходів щодо мобілізації особового складу і транспортних засобів на території Балаклійського району доповів Целюба А.А., акцентуючи увагу керівників органів місцевого самоврядування на належному проведенні заходів щодо оповіщення та перевірки списків військовозобов’язаних. Як зазначив Андрій Целюба, станом на 17 лютого з п’ятдесяти п’яти осіб, які мають бути мобілізовані, 21 особу вже призвано та відправлено до Збройних Сил України.

 

Прокурор Балаклійського району Сидоренко Р.О. проінформував про кримінальну відповідальність у разі ухилення від мобілізації. За словами Романа Олександровича, у разі ухилення від призову за мобілізацією, статтею 336 Кримінального кодексу України передбачено кримінальну відповідальність. Санкція передбачає позбавлення волі на строк від двох до п’яти років. На сьогоднішній день працівниками слідчого відділу Балаклійського райвідділу міліції розслідуються два таких кримінальних провадження.

IMG 0656Підводячи підсумки наради голова райдержадміністрації Степан Масельський наголосив на важливості проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед населення району, та тісної співпраці районної влади, органів місцевого самоврядування, військкомату, правоохоронних органів та громадськості задля виконання усіх поставлених центральною владою завдань з мобілізації.

 

IMG 0630IMG 0625IMG 0634


 

 

 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < січня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь