line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

З робочим візитом на території району перебувала делегація від ООН

IMG 0694Вчора, 18 лютого, з робочим візитом на території району перебувала делегація від ООН на чолі з Нілом Волкером, Координатором системи ООН, Постійним представником ПР ООН в Україні, в зв’язку з тим, що через небезпечну ситуацію в зоні АТО чимало постраждалих внутрішньо переміщених осіб (ВПО) шукають притулку в сусідніх областях.Кількість таких людей з кожним днем невпинно зростає. Для надання допомоги переселенцям ПРООН спільно з Європейським Союзом підтримав ряд мікропроектів у тих регіонах, що приймають людей зі сходу.

IMG 0740За участі голови райдержадміністрації Масельського С.І., заступника голови районної ради Чуприна В.В. та координаторів обласного підрозділу впровадження Проекту МРГ в Харківській області Чалої Г.Б. та Умерової Д.Е. делегація відвідала амбулаторію загальної практики-сімейної медицини с. Гусарівка КЗОЗ БРР “Балаклійський районний центр первинної медико-санітарної допомоги”, гребну базу Балаклійської дитячо-юнацької спортивної школи та готель “Ювілейний”, де відбулася зустріч з переселенцями з Донецької та Луганської областей.Кількість таких людей з кожним днем невпинно зростає. Для надання допомоги переселенцям ПРООН спільно з Європейським Союзом підтримав ряд мікропроектів у тих регіонах, що приймають людей зі сходу.

 

IMG 0728Завдяки спільним зусиллям Проекту ЄС / ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» (МРГ), місцевої влади та організацій громад створюються всі необхідні умови для благоустрою найбільш нужденних ВПО: матерів із дітьми, людей похилого віку та осіб з обмеженими можливостями. Так, у Дніпропетровській, Харківській, Полтавській, Запорізькій, Одеській, Донецькій та Луганській областях проект підтримав по два мікропроекти на загальну суму понад 12 млн. грн.

У Харківській області Проект ЄС / ПРООН МРГ реалізує одразу два мікропроекти щодо створення сприятливих житлових умов для ВПО – в м. Балаклія (ремонт у дитячо-юнацькой спортивної школи) та смт. Хорошево (геріатричний пансіонат).

 

Один із таких об’єктів МРГ в місті Балаклія 18 лютого відвідав Координатор системи ООН в Україні та Постійний Представник ПРООН в Україні Ніл Вокер, представники Управління по координації гуманітарних питань від ООН Іване Бочорішвілі та Гульсара Пулатова, представники ПРООН Оксана Реміга та Олена Рудич. У місті в приміщенні дитячо-юнацькой спортивної школи Проект ЄС / ПРООН МРГ створює умови для розміщення ВПО. У 2-титиповерховій будівлі вже відремонтовано систему опалення, встановлено новий котел для опалення, встановлені нові металопластикові вікна та двері, у окремих приміщеннях встановлені душові кабінки та санвузлі, а також кухня.

Ніл Вокер, зокрема, ознайомився з приміщенням та процесом впровадження проекту, особисто поспілкувався з переселенцями. У свою чергу, люди подякували ПРООН за надання допомоги та підкреслили, що така підтримка сьогодні для них є дуже важлива. Мешканці будівлі висловили сподівання на те, що по завершенні ремонтних робіт їхнє життя зміниться на краще.

По завершенні ремонтних робіт біля 50 людей розмістять у приміщенні дитячо-юнацької спортивної школи. Загальна вартість мікропроекту – понад 400 тисяч грн. Загалом спільний Проект МРГ надає підтримку Харківській області з 2008 року.

 

IMG 0660Додатково: З 2011 року Балаклійський район бере участь в ІІ фазі Проекту ЄС та Програми розвитку ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду». Шляхом конкурсного відбору було обрано 4 громади для місцевої діяльності, це громади сіл Гусарівка, Петрівське, Чепіль та Червона Гусарівка. Проект займався мобілізацією громад в обраних громадах. У результаті було сформовано 4 організації громад. Протягом останніх 3 років у зазначених громадах було впроваджено 8 проектів.

 

8 жовтня 2014 року в м. Харків була презентована ІІІ фаза Проекту ЄС   та програми розвитку ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду», та підписана 3-стороння угода про партнерство між Харківською обласною радою, Харківською обласною державною адміністрацією та представниками Проекту. У рамках конкурсу райони-переможці отримають фінансування на реалізацію різних проектів, спрямованих на покращення умов життя громади.

Загальний бюджет допомоги для всієї України складає 23,8 млн. євро. Третя фаза триватиме з 2014 по 2018 рік.

 

12 жовтня 2014 року була підписана 3-стороння угода про партнерство між програмою розвитку ООН, Балаклійською районною державною адміністрацією та Балаклійською районною радою. Для участі у проекті були відібрані 4 місцеві ради Балаклійського району:

- Савинська селищна рада

- Вербівська сільська рада

- Пришибська сільська рада

- Лозовеньківська сільська рада

 

На сьогодні всіма 4-ма сільськими радами укладено угоди про співпрацю  з ПРООН від 30.01.2015 та на 25.02.2015 заплановано тренінг «Ефективне управління організації громад. Планування діяльності».

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < червня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь