line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

20 лютого - День пам’яті Героїв Небесної Сотні

Шановні Балаклійці!

Сьогодні ми вшановуємо пам'ять всіх, хто віддав свої життя за краще майбутнє для України, згадуємо волелюбних, справжніх патріотів нашої держави, які ціною свого власного життя під час Революції гідності, захищали ідеали демократії, відстоювали права і свободи людини, європейське майбутнє України, а також героїв, які зараз захищають нашу державу на Сході країни.

11 лютого 2015 року Президент України Петро Порошенко підписав Указ «Про вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні».

Минув рік із трагічних лютневих подій в центрі столиці, та почався новий відлік історії України. Тоді були найважчі дні у Києві на Майдані. Українці та іноземці, люди різного віку,  професій та соціальних верств, об’єднались спільною мрією про вільну, міцну, єдину європейську Україну. Вони віддали своє життя за свободу та демократичні цінності.

Нині наша держава переживає надзвичайно складний час. У Донецькій та Луганській областях під час антитерористичної операції йде боротьба за справжню незалежність України. І ведуть її кращі сини держави. Своїм героїзмом вони показали, що таке честь та відвага українців.

Маю надію, що пройде час, і запанує мир на нашій українській землі. Я вірю, що скріплена кров’ю територіальна цілісність України бійців, які сьогодні обороняють державу, навіки залишатиметься непорушною. Адже ми разом довели усім те, що українці – це народ глибоко патріотичний, з високим почуттям гідності і непереборним духом свободи! 

Шановні земляки! Бажаю всім вам міцного здоров’я, щастя, добра, миру, злагоди і глибокої вірив те, що Україна знову стане величною, економічно й духовно багатою, вільною й демократичною, якою пишатимуться наші нащадки.  

 

З повагою,

голова районної

державної адміністрації                                                                       С.І. Масельський

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < червня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь