line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Семінар-нарада з актуальних питань життєдіяльності району

IMG 1021Проведено семінар-нараду з керівниками органів місцевого самоврядування під головуванням Масельського С.І., голови райдержадміністрації. У семінарі-нараді прийняли участь також керівники житлово-комунальних підприємств району та представники районних ЗМІ.

 

IMG 1032Під час семінар-наради було розглянуто ряд актуальних питань життєдіяльності  району.

Про заходи щодо виконання місцевих бюджетів в 2015 році доповіла Гололобова Л.Г., начальник фінансового управління райдержадміністрації.

 

 

IMG 1047Про розрахунки населення району за енергоносії та житлово-комунальні послуги проінформував Ситнік О.П., начальник управління економічного розвитку, торгівлі, житлово-комунального господарства та інфраструктури районної державної адміністрації.

 

 

IMG 1033Начальник відділу взаємодії з правоохоронними органами, оборонної, мобілізаційної, режимно-секретної роботи та з питань запобігання та виявлення корупції апарату райдержадміністрації Мельник Є.І. проінформував присутніх про взаємодію органів місцевого самоврядування та військового комісаріату щодо своєчасного оповіщення та прибуття військовозобов’язаних під час мобілізації.

 

Як зазначив Євген Іванович, в районі розгорнуто 23 пункти збору військовозобов’язаних. При районному військовому комісаріаті створено Пункт управління, до складу якого увійшли представники райдержадміністрації та районного відділу міліції. В пункт управління входить група контролю та дільниця оповіщення. Робота щодо виконання заходів з оповіщення військовозобов’язаних здійснюється спільно з районним військовим комісаріатом, виконавчими комітетами органів місцевого самоврядування, районним відділом міліції, районним центром зайнятості та підприємствами району.

 

Також під час наради були розглянуті питання щодо впорядкування документів архівного фонду України, про функціонування веб-ресурсів сільських та селищних рад та участь територіальних громад району у створенні музею місцевого самоврядування.

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < червня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь