line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

На апаратній нараді у голови РДА

Головою райдержадміністрації Масельським С.І. проведено розширену апаратну нараду з начальниками управлінь та відділів райдержадміністрації, районної ради, керівниками підприємств комунальної власності, керівниками територіальних органів Міністерств та інших центральних органів виконавчої влади.

 

Під час апаратної наради було розглянуто низку питань щодо аналізу діяльності управлінь та відділів райдержадміністрації, підприємств комунальної власності, контроля використання бюджетних коштів, погашення заборгованості за спожиті енергоносії, економії матеріально-технічних ресурсів, ремонту доріг та інші.

Особлива увага під час наради була приділена питанню забезпечення безпеки мешканців району, а саме функціонування потенційно небезпечних об’єктів, які розташовані на території району, та готовність цих об’єктів до використання за призначенням.

Також в ході апаратної наради Степаном Івановичем було акцентовано увагу на питанні щодо підтримки громадян, які прибувають до Балаклійського району з Луганської та Донецької областей, а саме: розв’язання соціально-побутових проблем, отримання ними всіх видів державної соціальної допомоги, зокрема, пенсій, компенсацій, медичного обслуговування тощо. Керівник району зауважив, що в районі вживаються всі необхідні заходи щодо належного соціального захисту та підтримки громадянам, які приїхали зі східних областей України. На сьогодні, у Балаклійському районі загальна кількість осіб, які обліковані як переміщені особи, складає 7794.

За результатами наради головою райдержадміністрації Масельським С.І. надані доручення.

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь