line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Измени Одну Жизнь 

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Спортивні перспективи

IMG 0918Минулого тижня голова районної державної адміністрації Степан Масельський провів робочу нараду з питання реконструкції Балаклійського Палацу спорту.

 

 

 

 

Як зазначалося у вступному слові керівника району, для нашого міста вже давно є нагальною проблемою залучення населення, особливо молоді, до занять фізичною культурою та здорового способу життя. Перш за все, місцева влада вбачає за необхідне створити для цього сучасні умови.

 

– Сьогодні відсутня належна спортивна база в ліцеї, коледжі, другій міській школі. Єдиним місцем залишається стадіон «Вимпел» та Палац спорту, де проводяться заняття фізкультурою. Але існуючі там умови вже давно потребують сучасного оновлення, – зазначив С. Масельський.

 

Яким стане в майбутньому стадіон та Палац спорту з басейном, доповіли представники проектної фірми ТОВ «Перспектива-АТ» та її директор лауреат державної премії України Олександр Яковенко. За словами проектантів, нинішня територія стадіону та будівель (а це майже два гектари площі) буде перетворена на дитячо-юнацький спортивний комплекс. У результаті такої перебудови з’являться додаткові нові спортивні майданчики, тренажери, принципово оновиться зовнішній вигляд самої будівлі Палацу спорту.

 

У ході робочої наради були обговорені питання геодезичних досліджень земельної ділянки, вивчення технічних вимог та стану існуючих мереж (електрика, газ, вода). Фінансисти окреслили коло питань щодо тендерних процедур, взаємовідносин з Державною казначейською службою тощо.

 

На завершення голова райдержадміністрації Степан Масельський зазначив, що запропонований проект має стати іміджевим як для безпосередніх виконавців, так і для всієї територіальної громади Балаклії, адже, окрім бюджетів району та міста, доведеться залучати фінанси обласного бюджету й міжнародних грантів, у тому числі, ЄС та ПРООН.

 

IMG 0947IMG 0944IMG 0949


 

 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < березня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal