line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Голова РДА С.Масельський провів виїзний особистий прийом громадян Пришибської сільської ради

IMG 0871На минулому тижні виїзний особистий прийом громадян у приміщенні Пришибської сільської ради провів голова райдержадміністрації Степан Масельський. У прийомі також взяли участь начальник районного відділу міліції Валерій Дем’яненко та Пришибський сільський голова Степан Шевелін.

 

IMG 0909На початку четвертої хвилі часткової мобілізації одним з перших у нашому районі отримав повістку та пішов служити житель Пришиба Олексій Новиченко. Його мама Зоя Олексіївна звернулась до керівника району з проханням надати її синові матеріальну допомогу, з гордістю і тривогою розповідаючи про нього. Степан Іванович запевнив, що відповідальні служби отримають доручення щодо забезпечення військовослужбовця всім необхідним. Виконання цього завдання голова райдержадміністрації триматиме на особистому контролі.

 

До наступної заявниці, яка прийшла на прийом з хворим на ниркову недостатність сином, дійшли чутки про можливі проблеми з забезпеченням таких хворих гемодіалізом. Незважаючи на те, що процедури позаниркового очищення крові в Балаклії не проводяться (відповідна медична апаратура є тільки в Харкові), Степан Іванович ці чутки категорично спростував. Ще жінка попросила для сина матеріальної допомоги і отримала позитивну відповідь.

 

Пенсіонерка Людмила Руденко звернулася з проханням щодо облаштування автобусних зупинок. Сільський голова повідомив, що зупинки вже виготовлені і, як тільки потепліє,одна з них буде встановлена в Яворі, а дві — в Пришибі.

 

У наступному зверненні йшлося про відкриття в Пришибі дошкільного закладу. У навчально-виховному комплексі, який створюється на базі Пришибської школи, основні роботи, за словами Степана Івановича, вже виконані. За рахунок сільського бюджету капітально відремонтований дах, нині залишилося придбати найнеобхідніше — і НВК повинен бути відкритим уже в цьому році.

 

Зі скаргою на незадовільне енергопостачання по провулку Річний прийшла наступна заявниця. За словами жінки, напруга в електромережі надто низька: не працюють ні телевізор, ні пральна машина, ні інша побутова техніка. Голова райдержадміністрації відразу ж зателефонував начальнику Балаклійського РЕМ, і доручив йому терміново розібратися з цим питанням. Виконання знаходиться на контролі керівника району.

 

Наступне звернення стосувалось щодо нарахувань споживачам ПАТ «Харківгаз» зайвих кубометрів газу: люди повідомляють контролерам показники газових лічильників, а квитанції отримують зі значно завищеною цифрою. Щоб цього не відбувалось, потрібно перед першим числом кожного місяця зателефонувати до абонентського відділу (тел. 2-32-74) та повідомити уточнений показник спожитого газу. Або, згідно з даними лічильника, самостійно підрахувати розмір сплати за використаний за місяць газ і власноруч вписати суму до квитанції.  

 

Надходили також звернення щодо ремонту доріг загального користування та мосту в Пришибі, про діяльність ОСББ тощо. Заявники отримали роз’яснення, всі питання керівник району взяв на контроль.

 

IMG 0897IMG 0900IMG 0904 

 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < червня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 24
25 26 27 28 29 30  

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь