line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Відремонтовано шкільну їдальню у Лозовеньківській ЗОШ

Лозовеньківська школа – найвіддаленіший від районного центру навчальний заклад, у якому навчаються діти із сіл Лозовенька та  Вольного. Створенню сприятливих умов для навчання і виховання дітей сільською радою, керівництвом району приділяється значна увага. Школі виділений автобус, у рамках міні-проекту «Разом у майбутнє» було замінено 30 старих дерев’яних вікон на енергозберігаючі металопластикові, що зробило будівлю сучасною, умови навчання -  комфортними.

У січні цього року стала до ладу нова шкільна їдальня (стара розміщувалась в окремому приміщенні) в результаті проведення реконструкції існуючих приміщень школи. За кошти господарства «Україна Нова» та Лозовеньківської сільської ради були виконані  будівельні роботи. За благодійні та батьківські кошти  придбано обладнання для кухні, інвентар, посуд.

Розміщення їдальні в будівлі школи дало значну економію енергоресурсів.

Батьки учнів, вчителі школи дякували за турботу про дітей голові райдержадміністрації Масельському С. І., Лозовеньківському сільському голові Даниленку М. Л., генеральному директору СТОВ АФ «Україна Нова» Тарасенку М. В. на сході громадян у  Лозовеньці, який відбувся 25 лютого 2015 року.

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < червня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 24
25 26 27 28 29 30  

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь