line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Важливі питання життєдіяльності району розглянуто на апаратній нараді у голови РДА

2 березня відбулася щотижнева апаратна нарада, яку провів голова райдержадміністрації Степан Масельський. У нараді взяли участь начальники структурних підрозділів райдержадміністрації та її апарату, керівники територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, керівники установ, підприємств, організацій району та структурні підрозділи райдержадміністрації.

 

Під час апаратної наради були заслухані ряд актуальних та важливих для району та міста Балаклія питань, зокрема розглянуто питання про хід виконання в районі мобілізаційних завдань, про заходи із забезпечення захисту об’єктів інфраструктури району, проведення ямкового ремонту доріг, проведення моніторингу та аналізу цін на основну групу продуктів харчування та соціально важливі продовольчі товари тощо. З винесених на обговорення питань керівником району прийняті відповідні рішення, дані протокольні доручення та скоординовано роботу відповідних служб району.

Також керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств та відомств проінформували про стан справ у підзвітних галузях та доповіли про плани на поточний тиждень.

Підводячи підсумки апаратної наради, голова райдержадміністрації Степан Масельський наголосив, що усі служби, установи, організації повинні працювати спільно, злагоджено над вирішенням існуючих проблем, так як тільки спільними зусиллями можна досягти їх вирішення.

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь