line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Завдання влади - визначення на місцях існуючих проблем кожної громади для знаходження шляхів їх вирішення

IMG 1334На минулому тижні відбулась зустріч голови райдержадміністрації Масельського С.І. з мешканцями територіальних громад Лозовеньківської та Шевелівської сільських рад. У сходах громадян також взяли участь заступники голови райдержадміністрації, заступник голови районної ради, відповідальні працівники райдержадміністрації, керівники служб району та районні засоби масової інформації.

IMG 1292Згідно Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" Лозовеньківський та Шевелівський сільські голови прозвітували про свою роботу перед територіальною громадою за 2014 рік. З доповіддю виступили також керівники сільськогосподарських підприємств, розташованих на території відповідних рад: СТОВ АФ "Україна Нова", ТОВ "Річленд Інвест", які проінформували про підсумки роботи підприємств за 2014 рік, плани на 2015 рік, та про надану допомогу з благоустрою та соціальній сфері територіальних громад.

 

IMG 1298До присутніх звернувся голова райдержадміністрації Масельський Степан Іванович, який підкреслив, що основним завданням влади під час таких зустрічей є визначення на місцях існуючих проблем кожної громади для знаходження шляхів їх вирішення. Очільник району у своєму виступі зазначив, що країна зараз переживає дуже складні часи. Нестабільна економічна ситуація, події на сході, необґрунтоване підвищення цін на продовольчому ринку, що склалося цими днями, – все це відображається на рівні життя населення. Та попри все, лише спільними зусиллями ми зможемо подолати всі труднощі.

IMG 1321Також під час сходів громадян були надані відповіді на запитання мешканців територіальних громад Лозовеньківської та Шевелівської сільських рад. Порушувались питання щодо медичного обслуговування, роботи поштового відділення, ремонту водогону в с. Лозовенька, вуличного освітлення в с. Вільне, капітального ремонту школи в с. Шевелівка, підвищення тарифів на газ та електроенергію, освітлення вулиць та причини низьких закупівельних цін на молоко.

IMG 1329Уважно вислухавши всі звернення громадян, головою райдержадміністрації   Масельським С.І. на окремі питання було дано вичерпні відповіді, по іншим питанням, які потребують більш детального вивчення та опрацювання, надані доручення керівникам відповідних структурних підрозділів районної державної адміністрації та керівникам районних служб щодо опрацювання та вирішення.

 

IMG 1367IMG 1390IMG 1401


 

 

 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь