line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

У Вільному відремонтують ФАП

Голова райдержадміністрації С.І.Масельський під час робочого візиту до Лозовеньківської сільської ради оглянув приміщення фельдшерсько-акушерського пункту у с. Вільне, де незабаром буде розпочато капітальний ремонт.

 

 

Також у робочому візиті взяли участь заступник голови райдержадміністрації В.М.Панасенко, заступник голови райради В.В.Чуприн, Лозовеньківський сільський голова М.Л.Даниленко, головний лікар районного Центру первинної медико-санітарної допомоги Л.А.Краснокутська.

 

 

Нагадаємо: 12 жовтня минулого року в ході презентації ІІІ фази Проекту ЄС та Програми розвитку ООН "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду", між Балаклійською районною державною адміністрацією, районною радою та Проектом розвитку ООН була підписана тристороння угода про партнерство. Для участі в ІІІ фазі проекту були відібрані чотири місцеві ради нашого району, які в рамках співпраці з ПРООН отримають кошти для реалізації проектів, спрямованих на покращання умов життя громадян. Серед переможців і Лозовеньківська сільська рада, в якій буде проведено капітальний ремонт опалювальної системи в ФАПі у Вільному. Крім цього, як зазначає сільський голова, необхідно зробити ремонт даху ФАПу та ремонт самого приміщення. 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь