line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Сьогодні розглянули особливості проведення ЗНО у 2015 році

Сьогодні відбулась зустріч голови райдержадміністрації Масельського С.І. з заступником директора Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти Русановою Н.О., під час якої були обговорені особливості проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2015 році.

 

 

 

 

IMG 1424У зустрічі також прийняли участь заступник голови райдержадміністрації Панасенко В.М., начальник відділу освіти райдержадміністрації Швід С.А. та методист Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти Кубатко Л.І.

 

Наталя Русанова проінформував про ті нововведення, які чекають абітурієнтів під час проведення ЗНО в 2015 році. Серед першочергових – введення єдиних тестів для ЗНО та державної підсумкової атестації випускників 11 класів. Так, якщо раніше державна підсумкова атестація і ЗНО проводилися разом тільки для тих абітурієнтів, які збиралися вступати до вищих навчальних закладів, то тепер це стосуватиметься усіх випускників. Робиться це, за словами Наталії, для моніторингу якості освіти. Ці завдання стосуються насамперед української мови, хоча низка питань стосуватиметься і знання з предмету «українська література».

 

Також змінилась у 2015 році і система визначення результатів зовнішнього незалежного оцінювання.

З 2015 року результати Сертифікатів ЗНО будуть поділятися на дві категорії – «здав» або «не здав», у той час як межа цих категорій буде різнитися залежно від конкретного предмету. Межа визначатиметься експертною комісією. Учасники тестування, які не подолають «поріг», не зможуть використати результат ЗНО з цього предмета для вступу до ВНЗ.

 

Серед важливих нововведень – і дворівневі тести з математики, української мови та літератури. Навчальний заклад визначатиме, який рівень тесту має скласти абітурієнт для того, щоб подати документи, базовий або поглиблений. Обирати рівень складності потрібно абітурієнту під час реєстрації.

 

Харківський регіональний центр оцінювання якості освіти планує проведення ЗНО – 2015 для 18,5 тис. абітурієнтів Харківської області.

У м. Балаклія буде створено округ тестування з 3 предметів (української мови та літератури, математики, історії України) для Балаклійського та Ізюмського районів, м.Ізюм. ЗНО з решти предметів абітурієнти будуть проходити у м. Харкові.

 

На проведення ЗНО з української мови та літератури 24 квітня 2015 року планується задіяти 5 пунктів тестування, а саме:

-Балаклійська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 ім. О.А. Тризни

-Балаклійська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2

-Балаклійська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3

-Балаклійська ЗОШ І-ІІІ ст. № 5

-Балаклійська ЗОШ І-ІІІ ст. № 6

 

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання у 2015 році пройде 21 та 28 березня. Для проходження пробного ЗНО обирається лише один предмет із знв проведення тестування.

На пробне ЗНО 2015 у Харківській області зареєструвалося 7556 учасників, які обрали 12104 тестувань, у тому числі 326 учасників із м.Балаклія.

У м. Балаклія пробне ЗНО 2015 року буде проходити на базі Балаклійської ЗОШ І-ІІІ ст.. № 1 ім. О.А. Тризни та Балаклійської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2.

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < квітня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 25 26 27 28 29
30            

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь