line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Апаратна нарада у голови РДА

Сьогодні відбулася чергова розширена апаратна нарада у голови райдержадміністрації Масельського С.І.  Під час наради було охоплено велику кількість актуальних для сьогодення питань, одним із яких постало питання щодо наведення санітарного порядку та благоустрою в населених пунктах району.

 

 

 

Як зазначив Степан Іванович, з потеплінням головним завданням для керівників територіальних громад, підприємств та установ має стати питання негайного наведення чистоти та порядку після зими на закріплених територіях, забезпечення впорядкування та приведення до належного стану вулиць, парків, прибудинкових територій та здійснення ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ. Також необхідно провести належну роботу з впорядкування кладовищ, братських могил, прибирання територій біля пам’ятників та пам»ятних знаків.

З метою забезпечення утримання територій населених пунктів району у належному стані, їх санітарного очищення, збереження об'єктів загального   користування   та створення умов, сприятливих для життєдіяльності населення, на 25 квітня заплановано проведення Дня благоустрою, а по місту – введення щочетверга – єдиного санітарного дня.

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь