line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Інформація прокуратури Балаклійського району з питань додержання законодавства про мобілізацію

Останнім часом прокуратурою району приділяється значна увага питанням забезпечення виконання чинного законодавства України щодо оголошеної на території держави часткової мобілізації. З цього приводу між прокуратурою району, Балаклійським районним військовим комісаріатом та Балаклійським РВ ГУМВС України у Харківській області організовано оперативний облік інформацією щодо осіб, які ухиляються від призову за мобілізацією, посадових осіб підприємств, установ, організацій, які своїми діями перешкоджають здійсненню мобілізаційних заходів.

За наслідками проведеної роботи до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості по ряду матеріалів та розпочато досудове розслідування, процесуальне керівництво у яких здійснює прокуратура району.

Так, за матеріалами Балаклійського районного військового комісаріату щодо громадянина К. встановлено, що останній пройшов військово-лікарську комісію, якою визнаний здоровим, а також за іншими показниками придатним до призову за мобілізацією, однак перед відправкою у Збройні Сили України відмовився від прибуття за повісткою. Громадянину К. повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст. 336 КК України (ухилення від призову за мобілізацією). Останній свою провину визнав повністю та обвинувальний акт відносно нього разом з угодою про визнання винуватості у лютому цього року направлено до суду.

Крім того, прокуратурою району здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом перешкоджання у здійсненні заходів з мобілізації керівництвом одного з підприємств, розташованих на території міста Балаклії, що виразилось у ненаданні списків працюючих на підприємстві чоловіків, ігнорування законних вимог працівників Балаклійського районного військового комісаріату щодо надання певної інформації, не допуск останніх на підприємство та інші дії та бездіяльність, що перешкоджають забезпеченню виконання заходів з мобілізації, та завдають державі таким чином істотної шкоди державним інтересам. Кримінальне провадження кваліфіковано за ст. 364-1 КК України (Зловживання повноваженнями службовою особою юридичної особи приватного права незалежно від організаційно-правової форми).

Прокуратурою району і надалі вживатимуться заходи щодо забезпечення законності при здійсненні мобілізації на території Балаклійського району.

 

Р.Сидоренко, прокурор району радник юстиції


__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь