line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

У місті Балаклія в приміщенні ДЮСШ завдяки Проекту ЄС/ПРООН МРГ створені умови для розміщення переселенців

IMG 1824У Харківській області Проект ЄС та ПРООН "Місцевий розвиток орієнтований на громаду" спільними зусиллями з місцевою владою та громадами робить усе можливе для того, щоб розмістити внутрішньо переміщених осіб з Донецької та Луганської областей, у максимально комфортних умовах. Сьогодні відбулась урочиста церемонія відкриття веслувальної бази Балаклійської дитячо-юнацької спортивної школи після проведеної першої черги капітального ремонту для подальшого проживання тимчасово перемішених осіб з території Донецької та Луганської областей.

 

IMG 1860На урочистому заході по відкриттю частково відремонтованого приміщення веслувальної бази ДЮСШ прийняли участь заступник голови Харківської облдержадміністрації Юлія Світлична, перший заступник голови Харківської обласної ради Олена Олешко, представники Проекту Європейського Союзу та Програми Розвитку ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» Галина Чала та Світлана Слабінська, голова райдержадміністрації Степан Масельський та представник Управління Верховного комісара ООН у справах біженців Тігіст Герма.

 

IMG 1900Після перерізання символічної стрічки, високоповажні гості ознайомилися з результатами проведених ремонтних робіт у будівлі та виконали приємну місію - вручили ключі від окремих кімнат 6 родинам з Донецької та Луганської областей.

Звертаючись до учасників заходу Степан Масельський подякував керівництву облдержадміністрації, обласної ради, представникам ПРООН та Європейського Союзу про надану допомогу в реалізації даного проекту, а присутнім мешканцям з Донецької та Луганської областей побажав міцного здоров’я, добра та миру.

По завершенню офіційної частини урочистих заходів від представників Управління Верховного комісара ООН у справах біженців було надано гуманітарну допомогу для внутрішньо переміщених осіб з Донецької та Луганської областей, які будуть проживати у відремонтованій будівлі ДЮСШ.

 

Додатково: на сьогодні перший етап ремонтних робіт на веслувальній базі Балаклійської дитячо-юнацької спортивної школи завершено. У двоповерховій будівлі відремонтовано систему опалення, встановлено новий котел для опалення, встановлені нові металопластикові вікна та двері, встановлені душові кабінки та санвузли, а також кухня. Загальна вартість мікропроекту складає понад 400 тисяч грн. Близько 50 людей будуть розміщені у приміщенні дитячо-юнацької спортивної школи.

Реконструкція будівлі триває. Попереду другий етап ремонту, в рамках якого буде замінено дах та підлогу, а також ремонт у кімнатах. У лютому місяці цей об’єкт в процесі ремонту відвідував Координатор системи ООН та Постійний представник ПРООН в Україні Ніл Вокер.

 

IMG 1916IMG 1939IMG 1947


 

 

 

IMG 1846IMG 1969IMG 1979


 

 

 

 
 

 

 
 

 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < червня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь