line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Сьогодні обговорили питання щодо підготовки та відзначення Дня Перемоги в Балаклійському районі

IMG 2276Сьогодні під керівництвом голови райдержадміністрації Масельського С.І. відбулось спільне засідання Організаційного комітету з підготовки і відзначення 70-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років у Балаклійському районі та Президії Балаклійської районної організації ветеранів України.

 

 

IMG 2247У засіданні взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Тищенко В.О., заступник голови райдержадміністрації Панасенко В.М., керівник апарату райдержадміністрації Чернолясова Н.В., заступник голови районної ради Чуприн В.В., Балаклійський міський голова Літвінов О.М., члени Організаційного комітету, Президія районної організації ветеранів України та представники районних ЗМІ.

IMG 2250Головним питанням порядку денного засідання стало обговорення запланованих заходів з підготовки та відзначення 70-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років у Балаклійському районі.

З метою належного відзначення 70-ї річниці Великої Перемоги, посилення соціального захисту ветеранів Великої Вітчизняної війни та продовження традицій шанобливого ставлення до людей старшого покоління розпорядженням голови РДА утворено Організаційний комітет з підготовки та відзначення Дня перемоги, затверджено його склад і розроблено районні заходи з відзначення цього великого свята.

IMG 2243Зазначеним Планом передбачено проведення комплексу заходів з посилення соціального захисту та медичного обслуговування ветеранів війни, проведення просвітницьких та культурно-мистецьких заходів. Традиційно у кожному населеному пункті району на передодні та вдень свята заплановані урочисті заходи.

 

"70-та річниця Великої Перемоги – це визначна дата в історії українського народу, тому ми маємо створити всі умови для гідного відзначення цієї ювілейної дати. Найважливішим завданням для громади усіх рівнів має стати належна підготовка та проведення заходів для гідного вшанування подвигу наших героїв. Також важливо не оминути увагою і турботою жодного ветерана, вивчити всі потреби фронтовиків, допомогти вирішити нагальні проблеми та привітати всіх зі святом", - зазначив під час засідання голова райдержадміністрації Степан Масельський.

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь