line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

На контролі ситуація з цінами на продукти

IMG 229320 березня голова райдержадміністрації Масельський С.І. прийняв участь в обласній селекторній нараді з питання "Про підсумки соціально-економічного розвитку районів Харківської області".

 

 

 

IMG 2289У селекторній нараді взяли участь також перший заступник голови райдержадміністрації Тищенко В.О., заступник голови райдержадміністрації Панасенко В.М., керівник апарату райдержадміністрації Чернолясова Н.В., заступник голови районної ради Чуприн В.В., Балаклійський міський голова Літвінов О.М., керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та установ району, представники районних ЗМІ.

"Одне з головних завдань органів влади - не допустити необґрунтованого підвищення вартості на борошно, цукор, крупи та олію", - зазначила в ході селекторної наради заступник голови Харківської облдержадміністрації Юлія Світлична.

В лютому місяці в регіоні спостерігалося зростання цін на основні продукти харчування, яке викликали значне підвищення курсу іноземної валюти, випадки ажіотажного попиту та спекулятивні дії оптових постачальників продуктів харчування. Для зниження рівня цін була проведена робота з Аграрним фондом України. А завдяки переговорам з виробниками та постачальниками продукції, підприємства торгівлі забезпечені продуктами в достатньому обсязі для задоволення потреб населення.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь