line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Кабмін розробив електронний калькулятор для розрахунку розміру субсидії

На сайті Кабінету міністрів України з'явився електронний калькулятор для орієнтовного розрахунку розміру субсидії на оплату житлово-комунальних послуг.

 

 

 

Для цього потрібно вказати на сайті три цифри: чисельність зареєстрованих у квартирі (будинку) осіб, дохід всіх осіб, які проживають в оселі за місяць та суму нарахувань за житлово-комунальні послуги. Система автоматично розрахує, чи має громадянин право на субсидію, вкаже її орієнтовний обсяг та порекомендує звертатися за оформленням.

Розробники калькулятора попереджають, що розрахунки є попередніми та не охоплюють усі критерії, що враховуються при призначенні субсидії. Для остаточного визначення права на отримання субсидії рекомендується звернутися до місцевого органу соцзахисту населення. 

Нагадаймо, що субсидії по-новому почнуть виплачувати уже в травні цього року. Перед цим у квітні кожній родині поштою надішлють два бланки документів – заяви на оформлення субсидії та декларації. Їх потрібно заповнити та надіслати поштою чи занести до органу соцзахисту населення за місцем реєстрації. Субсидію призначать автоматично. Уже після того почнуть перевіряти достовірність даних. Якщо виявлять неправдиву інформацію, то змусять повернути гроші в подвійному розмірі. Субсидії призначатимуть на 12 місяців, а потім автоматично їх переоформлять. 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < квітня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь