line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Обговорено основні питання соціально-економічного розвитку району

Сьогодні відбулась чергова щопонеділкова апаратна нарада, яку проводив голова районної державної адміністрації Степан Масельський.

 

 

 

 

В ході наради начальник фінансового управління районної державної адміністрації Лідія Гололобова  доповіла про виконання доходної та видаткової частин бюджету району з початку поточного року. З інформацією про стан роботи по виконанню вимог постанов Кабінету міністрів України та інших законодавчих актів стосовно вимушених переселенців з Донецької, Луганської областей та Автономної Республіки Крим виступила Блудова Лариса Григорівна, начальник управління соціального захисту населення районної державної адміністрації.

Начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Леся Молодовець інформувала присутніх про стан роботи з попередження правопорушень серед дітей і запобігання дитячої бездоглядності та безпритульності, здійснення соціального захисту дітей - сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

На нараді також розглядалось питання про стан виконання заходів часткової мобілізації на території району та важливості проведення роз’яснювальної роботи серед військовозобов’язаних та їхніх сімей.

Але ключовим питанням, на яке було акцентовано особливу увагу присутніх, стало питання забезпечення безпеки мешканців району, а саме функціонування потенційно небезпечних об’єктів, які розташовані на території району, та готовність цих об’єктів до використання за призначенням.

За результатами апаратної наради Степан Іванович дав ряд доручень керівникам відповідних структурних підрозділів РДА.

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 24 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь