line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Відбудеться районна спартакіада з масових видів спорту

Шановні колективи фізичної культури промислових

підприємств, сільськогосподарських товариств та інших установ

Сектор з питань фізичної культури та спорту районної державної адміністрації проводить районну Спартакіаду з масових видів спорту серед колективів фізичної культури промислових підприємств, сільськогосподарських товариств та інших установ.

Змагання відбудуться в КП БРР «Балаклійський районний дитячо-юнацький спортивно-оздоровчий комплекс «Вимпел» (Палац спорту): м. Балаклія, вул. Куйбишева, 4.

 

Запрошуємо фізичні колективи промислових підприємств, сільськогосподарських товариств, інших суб’єктів господарської діяльності та територіальні громади взяти участь в районній Спартакіаді.

Тел. для довідок: 5-15-55, 2-22-71

 

РЕГЛАМЕНТ ЗМАГАНЬ

районної Спартакіади з масових видів спорту 2015 року

серед колективів фізичної культури промислових підприємств та сільськогосподарських товариств Балаклійського району

1. МЕТА І ЗАВДАННЯ

1.1.       Районна спартакіада з масових видів спорту 2015 року серед колективів фізичної культури промислових підприємств та сільськогосподарських товариств Балаклійського району (далі – Спартакіада), проводиться як комплексний захід, спрямований на популяризацію фізичної культури і спорту в районі, пропаганди здорового способу життя .

1.2. Головні завдання Спартакіади:

активізація фізкультурно-спортивної роботи в усіх ланках системи фізичного виховання населення;

підвищення ефективності навчально-тренувальної роботи в спортивних організаціях району, подальша пропаганда та розвиток видів спорту;

відбір кращих спортсменів з різних видів спорту для формування збірних команд району з метою участі у Спартакіаді області 2015 року з видів спорту серед районів і міст обласного значення на Кубок голови обласної державної адміністрації;

підведення підсумків роботи спортивних організацій району з підвищення майстерності спортсменів.

2.     КЕРІВНИЦТВО ПРОВЕДЕННЯ СПАРТАКІАДИ

2.1.       Загальне керівництво організацією, підготовкою та проведенням Спартакіади здійснюється сектором з питань фізичної культури та спорту Балаклійської районної державної адміністрації, КП БРР “Балаклійський районний дитячо-юнацький спортивно-оздоровчий комплекс “Вимпел” (Палац спорту) та районної федерацією футболу.

2.2. Безпосереднє проведення змагань покладається на головну суддівську колегію, суддівські колегії з видів спорту, відповідальні за проведення окремих видів програми Спартакіади, які затверджуються сектором з питань фізичної культури та спорту Балаклійської районної державної адміністрації за пропозиціями промислових підприємств та сільськогосподарських товариств.

2.3. Склад мандатної комісії, до якої входить представник організації, що проводить змагання, затверджується сектором з питань фізичної культури та спорту Балаклійської районної державної адміністрації.

3.     ПРОГРАМА ТА СТРОКИ ПРОВЕДЕННЯ СПАРТАКІАДИ

3.1.            Спартакіада проводиться протягом квітня 2015 року на базі комунального підприємства Балаклійської районної ради “Балаклійський районний дитячо-юнацький спортивно-оздоровчий комплекс “Вимпел” (Палац спорту) за адресою: м. Балаклія, вул. Куйбишева, 4.

3.2.            Спартакіада з видів спорту проводиться серед збірних команд промислових підприємств та сільськогосподарських товариств з таких видів спорту: волейбол (чоловіки), гирьовий спорт, легка атлетика, теніс настільний, міні-футбол (чоловіки), шахи, шашки, армрестлінг.

3.3.            Звіти про проведення змагань надаються головними суддівськими колегіями до сектору з питань фізичної культури та спорту Балаклійської районної державної адміністрації протягом трьох днів після їх закінчення.

 

4.УЧАСНИКИ СПАРТАКІАДИ

До участі у змаганнях Спартакіади допускаються збірні команди промислових підприємств і сільськогосподарських товариств району згідно з правилами змагань з видів спорту, до складу яких входять спортсмени не молодше 16 років:

які мають постійну або тимчасову реєстрацію на території Балаклійського району не менше ніж 1 рік;

працюючі на підприємствах, в установах та організаціях незалежно від форм власності, які мають офіційне підтвердження;

учні училищ фізичної культури та студенти вищих навчальних закладів, які навчаються за денною формою та які до вступу на навчання до вищих навчальних закладів проживали на території району.

Підприємства, установи та організації, які з певних причин не мають можливості укомплектувати склад команди, мають право заявляти до складу команди мешканців територіальної громади на території якої знаходиться підприємство, установа, організація.

Спортсмен має право виступати тільки за одну команду (пріоритет надається за місцем реєстрації).

 

5.УМОВИ ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ

5.1.       Змагання Спартакіади проводяться за діючими правилами змагань з видів спорту.

5.2.       Під час змагань визначається особиста та командна першість серед команд промислових підприємств і сільськогосподарських товариств за кожним з 8 видів спорту.

5.3.       Головна суддівська колегія визначає загальнокомандну першість серед команд промислових підприємств та сільськогосподарських товариств.

5.4.       Для кожної команди обов’язковою умовою є участь у 5 видах спорту: волейбол (чоловіки), міні-футболу (чоловіки), теніс настільний, шахи та шашки.

У разі якщо команди не беруть участь у змаганнях з виду спорту, до загальнокомандного заліку надається: останнє місце + 5 штрафних очки.

5.5.       Змагання серед збірних команд з ігрових видів спорту, шахів, шашок проводяться серед команд промислових підприємств та сільськогосподарських товариств окремо.

5.6.       Загальнокомандний залік Спартакіади визначається за найменшою сумою місць, набраних у 8 видах спорту, що проводяться за програмою Спартакіади. У разі рівної суми місць перевага надається команді, що виборола більше 1, 2, 3… місць.

 

6.ВИДИ СПОРТУ І ТЕРМІНИ ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ    

 

Види спорту

Дата та час проведення

 

 

 

Промислові підприємства

Сільськогосподарські товариства

1.

Шахи

04.04.2015

8:30 год.

04.04.2015

8:30 год.

2.

Шашки

04.04.2015

8:30 год.

04.04.2015

8:30 год.

3.

Теніс настільний

04.04.2015

8:30 год.

04.04.2015

8:30 год.

4.

Гирьовий спорт

05.04.2015

8:30 год.

05.04.2015

8:30 год.

5.

Армрестлінг

05.04.2015

8:30 год.

05.04.2015

8:30 год.

6.

Волейбол (чол.)

11.04.2015

8:30 год.

05.04.2015

8:30 год.

7.

Міні-футбол (чол.)

18.04.2015

8:30 год.

11.04.2015

8:30 год.

8.

Легка атлетика

18.04.2015

8:30 год.

11.04.2015

        

Дати проведення змагань можуть бути змінені наказом сектору з питань фізичної культури та спорту Балаклійської районної державної адміністрації.

 

ВОЛЕЙБОЛ (чоловіки):

Склад однієї команди 9 осіб (8 спортсменів, 1 тренер-представник).

Система проведення змагань визначається головною суддівською колегією на зборах представників у день приїзду команд, у залежності від кількості заявлених команд. Ігри проводяться з 3 партій (2 повних, 1 тайбрейк), у фіналах – 3 партії. У всіх іграх за перемогу команда отримує 2 очки, за поразку – 1 очко, за неявку – 0 очок.

У разі рівної кількості очок переможець визначається за результатами особистої зустрічі, відношенню виграних і програних партій.

 

ГИРЬОВИЙ СПОРТ:

Склад команди 6 осіб (5 спортсменів, (в т.ч. жінки та ветерани — не обов’язково), 1 тренер-представник). Змагання особисто-командні. Вагові категорії: до 70, до 90 кг. Кількість учасників у будь-якій ваговій категорії не обмежена. Виконання вправ - ривок. Вага гирь – 24 кг; час, відведений на виконання вправи – 5 хвилин.

Особисті місця визначаються за найбільшою сумою балів. Командні місця визначаються за найменшою сумою зайнятих місць усіма учасниками команди.

 

ЛЕГКА АТЛЕТИКА (естафета):

Склад команди 5 осіб незалежно від статі (4 спортсмени: 3 чол., 1 жін., 1 тренер-представник). Програма змагань: естафета 4х100 м.

Командна першість визначається за найменшою сумою очок, яку набрали учасники змагань.

 

ТЕНІС НАСТІЛЬНИЙ:

Склад команди 3 особи (2 спортсмени: 1 чоловіка, 1 жінка, 1 тренер-представник). Система проведення змагань визначається головною суддівською колегією на зборах представників після проведення мандатної комісії. Командна першість визначається за найменшою сумою зайнятих місць учасниками особистих змагань для групи окремо. В разі нічиї розігрується парна гра.

Учасники повинні мати ракетки і кульки для ігор.

 

МІНІ-ФУТБОЛ (чоловіки):

Склад однієї команди 8 осіб (7 спортсменів, 1 тренер-представник).

Система проведення змагань визначається на зборах представників головною суддівською колегією у день приїзду команд, у залежності від кількості команд. Ігри проводяться за діючими правилами з міні-футболу по Олімпійській системі.

У разі участі у відбірних змаганнях 2-х команд до фіналу потрапляє команда-переможець, у разі участі 3-х і більше команд – команди, які посіли 1 та 2 місця.

 

ШАХИ:

Склад команди 2 особи (1 спортсмен: 1 чоловік або 1 жінка; 1 тренер-представник). Система проведення змагань визначається головною суддівською колегією на зборах представників після проведення мандатної комісії. Командна першість визначається за найбільшою сумою очок, набраних усіма учасниками команди. Кожна команда на змаганнях повинна мати 2 комплекти шахів (шахові годинники при наявності).

 

ШАШКИ:

Склад команди 2 особи (1 спортсмен: 1 чоловік або 1 жінка; 1 тренер-представник).Система проведення змагань визначається головною суддівською колегією на зборах представників після проведення мандатної комісії. Командна першість визначається за найбільшою сумою очок, набраних усіма учасниками команди. Кожна команда на змаганнях повинна мати 2 комплекти шашок (шахові годинники при наявності).

 

АРМРЕСТЛІНГ:

Склад команди 5 осіб (4 спортсмени; 1 тренер-представник)

Змагання проводяться за існуючими правилами армрестлінгу: стоячи, у наступних вагових категоріях: до 70 кг., до 90 кг. і вище 90 кг. До змагань допускаються особи, не молодші 18 років.

 

7.НАГОРОДЖЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ

7.1.       Спортсмени, які посіли 1-3 місця у видах спорту, нагороджуються грамотами сектору з питань фізичної культури та спорту Балаклійської районної державної адміністрації.

7.2.       Команди, які посіли 1-3 місця у видах спорту, нагороджуються грамотами сектору з питань фізичної культури та спорту Балаклійської районної державної адміністрації.

7.3.       Команди-переможниці та призери Спартакіади промислові підприємства та сільськогосподарські товариства окремо нагороджуються пам’ятними кубками сектору з питань фізичної культури та спорту Балаклійської районної державної адміністрації та грамотами.

 

 8.ФІНАНСУВАННЯ

Проїзд і харчування учасників Спартакіади забезпечується за рахунок організації, що відряджає. Оплатасуддів, медичного працівника за рахунок сектору з питань фізичної культури та спорту Балаклійської районної державної адміністрації.

 

9. ПОРЯДОК І ТЕРМІН ПОДАННЯ ЗАЯВОК

9.1.            Попередні заявки на участь у фінальних змаганнях Спартакіади з видів спорту подаються до головної суддівської колегії Балаклійського районного Палацу спорту 04.04.2015 за 30 хв. до початку змагань

9.2.            Іменні заявки та відповідні документи подаються до мандатної комісії представником команди у день її приїзду на змагання. До іменної заявки обов’язково додаються:

- паспорт або документ з фотокарткою, що підтверджує реєстрацію особи;

- студентський квиток або довідка з навчального закладу (для учнів та студентів);

- довідка-дозвіл від батьків, якщо спортсмену менше 18 років,

          

Відповідальність за належність спортсменів до складу команди промислового підприємства, сільськогосподарського товариства покладається на керівників підприємств, сільськогосподарських товариств або голів міської, селищних, сільських рад.

ОРГКОМІТЕТ

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < червня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь