line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Про новий порядок надання житлових субсидій

IMG 2698Під час семінар-наради з керівниками органів місцевого самоврядування, яку провів голова райдержадміністрації Масельський Степан Іванович, було розглянуто новий порядок надання житлових субсидій населенню відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 28 лютого 2015 року № 106 "Про удосконалення порядку надання житлових субсидій".

IMG 2724Як зазначила начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Блудова Л.Г., субсидія призначається одному із членів домогосподарства, який зареєстрований у житловому приміщенні і на якого відкрито особовий рахунок на оплату житлово-комунальних послуг.          

 

З питання призначення житлової субсидії необхідно звернутися до управління соціального захисту населення за місцем реєстрації.Документи для призначення субсидії можуть бути надісланідо місцевого управління соціального захисту населення поштою.У сільській місцевості приймання заяв з необхідними документами для призначення субсидій здійснюють уповноважені особи, які визначаються виконавчими органами сільських і селищних рад.

Для призначення субсидії необхідні наступні документи: спрощена заява та спрощена декларація про доходи і витрати осіб, зареєстрованих у житловому приміщенні. При цьому скасовуються всі обмеження щодо майнового стану осіб, які звертаються за призначенням субсидій, крім здійснення одноразової дорого вартісної покупки ( на суму понад 50 тис. гривень), а саме: наявність у власності 2-х житлових приміщень;наявність у власності 2-х автомобілів;наявність у складі домогосподарства осіб працездатного віку, які не працюють, не навчаються і не перебувають на обліку як безробітні;здача в найм житлового приміщення;здійсненняпокупки товарів, робіт та послуг на суму понад 10 прожиткових мінімумів.

Субсидія на оплату житлово-комунальних послуг призначатиметься на 12 місяців. Для призначення житлової субсидії застосовуватимуться доходи за попередній календарний рік без урахування сплачених податків.Рішення про призначення субсидії приймається протягом десяти днів після подання заяви та отримання відомостей.

Після закінчення терміну отримання субсидії органи соціального захисту населення здійснюватимуть розрахунок субсидії на наступний період автоматично.

Інформацію, необхідну для призначення субсидій, управління збиратиме без звернення громадянина і протягом двох місяців з початку нового періоду прийматиме рішення щодо призначення (непризначення) субсидії цим домогосподарствам та письмово інформуватиме про прийняте рішення громадян.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь