line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Мобілізація – це спільна робота всього району

IMG 2727Питання щодо стану виконання заходів мобілізаційної готовності в Балаклійському районі, в тому числі питання забезпечення потреб Збройних Сил України та інших військових формувань людськими та транспортними ресурсами стало предметом обговорення на семінар-нараді із міським, селищними та сільськими головами, що відбувся під головуванням голови районної державної адміністрації Степана Масельського.

 

IMG 2701У нараді взяли участь також перший заступник голови райдержадміністрації Тищенко В.О., заступник голови райдержадміністрації Панасенко В.М., керівник апарату райдержадміністрації Чернолясова Н.В., заступник голови районної ради Чуприн В.В., прокурор району Сидоренко Р.О., заступник начальника Балаклійського районного відділу ГУМВС України в Харківській області Швід О.Б., в.о. військового комісару Балаклійського районного військового комісаріату Дворичанський С.Г., відповідальні працівники районної державної адміністрації, районної ради, керівники підприємств, установ, організацій району та представники районних ЗМІ.

Про хід виконання Указу Президента України від 14.02.2015 № 15/2015 "Про часткову мобілізацію" інформував присутніх перший заступник голови райдержадміністрації Тищенко В.О.

Як зазначив Вячеслав Олександрович, виконання зазначеного Указу Президента України знаходиться на постійному особистому контролі голови районної державної адміністрації. Наразі для виконання мобілізаційних заходів залучені відповідальні працівники районної державної адміністрації та районної ради. До цієї роботи також залучені працівники районного центру зайнятості населення, районного відділу міліції та прокуратури Балаклійського району. Для здійснення заходів мобілізації підприємствами, установами та організаціями району виділяються транспортні засоби.

На контролі прокуратури Балаклійського району та районного відділу міліції знаходяться розгляд справ по особам, які ухиляються від мобілізації, та керівникам підприємств, які не забезпечують, згідно своїх повноважень, виконання Указу Президента України щодо часткової мобілізації. Прокуратурою Балаклійського району на одну особу, яка ухиляються від мобілізації подано матеріали до суду.

"Але для якісного виконання завдань, які сьогодні ставить Президент України Петро Порошенко та Уряд держави, необхідно задіяти всі наявні резерви та проводити більш інтенсивну роз’яснювальну роботу серед населення", -зазначив під час своєї доповіді Вячеслав Тищенко.

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь