line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

На особистому контролі керівництва району перебуває питання щодо виконання Указу Президента України «Про часткову мобілізацію»

28 березня голова райдержадміністрації Степан Масельський прийняв участь в обласній селекторній нараді, під час якої обговорювалося питання виконання Указу Президента України про мобілізацію. У нараді прийняли участь також перший заступник голови райдержадміністрації, заступник голови райдержадміністрації, керівник апарату райдержадміністрації, заступник голови районної ради, Балаклійський міський голова, представники правоохоронних органів, силових структур, відповідальні працівники райдержадміністрації та районної ради.

Після закінчення обласної селекторної наради голова районної державної адміністрації Степан Масельський провів відповідну розширену нараду з відповідальними працівникам районної державної адміністрації та районної ради, які закріплені за місцевими радами.

Заслухавши інформацію про вжиті заходи з оповіщення військовозобов’язаних, які проживають на території відповідних територіальних громад, Степан Іванович закликав усіх в рамках своїх повноважень максимально вживати всіх заходів щодо неухильного виконання завдань з мобілізації. Представники правоохоронних органів нагадали про кримінальну відповідальність за ухилення від мобілізації як військовозобов’язаних, так і посадових осіб і керівників підприємств та установ за невиконання вимог чинного законодавства України.

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < квітня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 26 27 28 29
30            

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь