line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Дитячий відпочинок - 2015

Незабаром стартує оздоровча кампанія дітей у літній період 2015 року. Саме тому, завідувач сектору у справах сім’ї та молоді райдержадміністрації Ірина Хоменко надала вичерпну інформацію щодо особливостей дитячого відпочинку у таборі "Олімпія" у поточному році.

 

 

Оздоровча кампанія дітей та юнацтва у 2015 році має певні особливості.

Це пов’язано зі змінами в законодавстві, що передбачають:

- припинення фінансування оздоровлення та відпочинку дітей за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності;

- відсутність дотації з державного бюджету, яка надавалась на оздоровлення та відпочинок Міністерством аграрної політики та продовольства України, Міністерства освіти і науки України;

- бюджетом України на 2015 рік не передбачено виділення коштів державного бюджету на оздоровлення дітей, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС.

 

Організація оздоровчої кампанії покладена на місцеві органи влади, при цьому, як було зазначено в листі голови Харківської обласної державної адміністрації Ігоря Райніна, дана ситуація в обмеженні фінансування не повинна призвести до руйнування соціальних функцій сфери оздоровлення та відпочинку дітей, росту дитячої бездоглядності та правопорушень серед неповнолітніх.

 

Керівництвом Балаклійського району вживаються всі необхідні заходи щодо організації оздоровлення дітей в цих непростих економічних умовах.

З метою підтримки працівників бюджетної сфери з районного бюджету планується виділення адресної соціальної допомоги (для компенсації вартості путівки до ПДЗОВ "Олімпія", яка становить 2 тис. 898 грн.) по факту придбання путівки одним із батьків. Тобто при виділення адресної соціальної допомоги працівникам бюджетної сфери буде враховано соціальний статус родини та рівень її доходів.

 

На виконання районної Програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2014-2017 роки в Балаклійському районі в цьому році виділено 300 тис. грн. для оздоровлення дітей пільгових категорій: дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, дітей-інвалідів, дітей з багатодітних малозабезпечених сімей, дітей, батько або мати якої загинула під час виконання службових обов’язків, дітей, які перебувають на диспансерному обліку, талановитих та обдарованих дітей. Саме тому, планується виділити 103 путівки вищевказаним категоріям дітей.    

 

Позаміський дитячий заклад оздоровлення та відпочинку "Олімпія"  планує розпочати свою роботу з 10 червня 2015 року. Тривалість І зміни: з 10 по 30 червня, ІІ зміни - з 04 по 24 липня, ІІІ зміни - з 30 липня по 19 серпня.     

 

У 2014 році за підтримки органів місцевого самоврядування та участі в обласному конкурсі міні-проектів розвитку територіальних громад "Разом у майбутнє" в таборі було встановлено 2 санітарних блоки: душовий та туалетний.

 

В 2015-му "Олімпія" з міні-проектом "Придбання екологічно чистих санітарних блоків для ПДЗОВ "Олімпія" також приймає участь у конкурсі.  

 

Основними завданнями при проведенні оздоровчої кампанії дітей залишаються:

- збільшення кількості дітей, охоплених організованими формами оздоровлення та відпочинку;

- забезпечення діяльності мережі закладів оздоровлення і відпочинку району;

- активна участь підприємств, установ, організацій, профспілок, органів місцевого самоврядування в оздоровленні дітей працівників;

- забезпечення належного санітарно-епідеміологічного контролю, норм протипожежної безпеки, приділення особливої увагу профілактиці дитячого травматизму;

- профілактика бездоглядності, безпритульності дітей, запобігання росту правопорушень серед неповнолітніх, пропаганда здорового способу життя.

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь