line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Активна громада – запорука місцевого розвитку

IMG 2867Підхід до місцевого розвитку передбачає активну участь громадськості у вирішенні питань місцевого значення та задоволенні потреб громад: спільне визначення способів вирішення місцевих проблем і спільна діяльність із втілення ухвалених рішень. Але для цього потрібне партнерство активної громади, приватного сектору, органів місцевого самоврядування, місцевих органів влади різних рівнів та інших міжнародних організацій. Підхід до місцевого розвитку із залученням громад найактивніше застосовує та просуває в Україні Програма розвитку ООН.

 

IMG 2851Сьогодні, під головуванням Масельського С.І., голови райдержадміністрації, за участі координатора проекту розвитку ООН в Харківській області Чалої Г.Б. відбулась робоча нарада щодо реалізації в Балаклійському районі проектів розвитку ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду». У нараді прийняли участь також заступники голови райдержадміністрації, заступник голови районної ради, керівники органів місцевого самоврядування, відповідальні працівники райдержадміністрації, районної ради та представники КП "Балаклійське архітектурне бюро", ТОВ "Жилдорбуд", КЗОЗ БРР "Балаклійський районний центр первинної медико-санітарної допомоги".

Заслухавши інформацію координатора проекту розвитку ООН в Харківській області Чалої Г.Б. про правила закупівлі ПРООН та процедури впровадження мікропроектів, учасникам наради були представлені ініціативи громад (об’єкти).

Як зазначив Будянський М.В., заступник начальника управління економічного розвитку, торгівлі, житлово-комунального господарства та інфраструктури райдержадміністрації, для участі у проекті були відібрані 4 місцеві ради, а саме: Савинська селищна, Веселівська, Лозовеньківська та Пришибська сільські ради, на території яких передбачено ремонт ФАПів та вуличного освітлення.

Після активного обговорення учасниками наради  поточних питання щодо реалізації зазначених проектів, були прийняті відповідні рішення.

IMG 2881IMG 2877


 

 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < квітня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь