line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

До Міжнародного дня визволення в’язнів фашистських концтаборів

SAM 002411 квітня в усьому світі відзначається Міжнародний день визволення в'язнів фашистських концтаборів. У багатьох країнах проходять різні пам'ятні заходи, зустрічі колишніх в'язнів, поминання загиблих, вшанування їх пам'яті, покладання квітів до могил та місць поховання жертв фашизму. На Балаклійщині,  з метою відзначення цієї пам’ятної дати протягом тижня в освітніх та культурних закладах проведені уроки пам’яті, семінари, класні години, тематичні лекції, бесіди про злочини проти мирного населення в роки гітлерівської окупації України.

IMG 018310 квітня 2015 року в читальному залі Балаклійської центральної районної бібліотеки почала діяти документально-інформаційна виставка "Фашистські табори смерті - геноцид проти людства». Дану виставку читачі та мешканці Балаклійського району мають змогу відвідати протягом тижня, з 10 по 16 квітня. На виставці представлено до огляду матеріали, які викривають злочини нацизму проти людства.

У Балаклійському краєзнавчому музеї проведено тематичну лекцію "Зламана доля". Трагічну сторінку в історії України знову перегорнули учні Балаклійської загальноосвітньої школи № 3 разом з молодшим науковим співробітником Л.А.Черновою. Образи закатованих співвітчизників постають перед очима, коли переглядаєш унікальні оригінальні документи в’язня німецького концтабору Хаммерштам, уродженця с.Чепіль П.А. Шаповалова. Лекція "Зламана доля" до Міжнародного дня визволення в’язнів фашистських концтаборів нагадала присутнім, що війна не оминула жодної родини. Сувора правда війни залишиться з нами як найбільший за силою духу приклад мужності, патріотизму, важкої ратної праці і вічної скорботи за тими, хто віддав в ім’я перемоги найдорожче – життя.


                

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь