line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Про організацію проведення в Харківській області зовнішнього незалежного оцінювання – 2015

10 квітня, на селекторній нараді в обласній державній адміністрації розглядалося питання організації проведення в Харківській області зовнішнього незалежного оцінювання – 2015. У нараді прийняв взяв участь голова райдержадміністрації Степан Масельський.

 

 

Як наголосила в ході селектору заступник голови Харківської облдержадміністрації Юлія Світлична, головне завдання цього року з організації ЗНО - це забезпечення безпеки абітурієнтів.

«Ви всі займалися організацією цього процесу в попередні роки, але є специфічні особливості. Цього року у зовнішньому незалежному оцінюванні братиме участь більше 18 тисяч школярів, працюватиме 71 пункт тестування у п'яти містах області - Харкові, Куп'янську, Лозовій, Балаклеї, Краснограді. Велика кількість дітей будуть доставлятися автобусами. Я попрошу всі служби, які беруть участь в організації цього процесу, бути дуже уважними», - сказала Юлія Світлична.

 

Також, під час селектору було заслухано доповідь директора Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти Олександра Сидоренка. За його словами, цьогорічна кампанія має декілька відмінностей від попередніх. Перше - це розбіжність у часі: тестування з української мови та літератури відбудеться 24 квітня, а за рештою предметів – з 3 по 27 червня. Друге – обов'язкове для всіх випускників тестування з української мови і літератури.

 

«У цьому році буде на 2 тисячі більше абітурієнтів, ніж у минулому році. Тест з української мови і літератури будуть складати 18,5 тисяч школярів, оскільки він є обов’язковим для отриманні атестату про середню освіту. Цього року вперше за результатами тестування буде оцінка «не склав». Після того, як ми отримаємо списки абітурієнтів, що не склали українську мову і літературу, ми їх будемо видаляти взагалі з усіх списків зареєстрованих, тому що для вступу до будь-якого вузу оцінка з української мови є обов’язковою», - сказав Олександр Сидоренко.

 

У п'яти містах області створено 71 пункт тестування. Найбільше навантаження припадає на Харків, де будуть складати ЗНО 14 тисяч абітурієнтів, з яких 7 тисяч - приїдуть з поза меж міста. По п'ять пунктів працюватимуть у містах Балаклея, Куп’янськ, Лозова і чотири - у Краснограді. Ці міста будуть задіяні тільки на трьох предметах: українська мова і література, математика, історія. Решта предметів проводиться тільки в обласному центрі.

 

В Балаклійському районі для проведення ЗНО з української мови та літератури 24 квітня 2015 року буде задіяно 5 пунктів тестування, а саме: Балаклійська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 ім. О.А. Тризни, Балаклійська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2, Балаклійська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3, Балаклійська ЗОШ І-ІІІ ст. № 5 та Балаклійська ЗОШ І-ІІІ ст. № 6.

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь