line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

На "прямій лінії" про новий порядок нарахування житлових субсидій

IMG 6307На минулому тижні, 8 квітня, під час телефонної  "прямої лінії" начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Лариса Блудова надала роз'яснення про новий порядок нарахування житлових субсидій. 

 

 

Керівник управління соцзахисту рекомендувала заяви та декларації, які люди вже почали отримувати, направляти до органу соцзахисту (в сільській місцевості – до уповноважених осіб), саме в травні, відколи запрацює новий порядок. Навіть якщо документи людина заповнить і подасть у червні, субсидія за спрощеним порядком буде призначена з 1 травня.

 

Питання, які балаклійці порушували під час "прямої лінії" найчастіше:

— Якщо особа зареєстрована, але не проживає?

— У випадку, коли людина зареєстрована за однією адресою, а фактично проживає в іншому місці (через роботу, навчання, лікування тощо), необхідно надати довідку, яка засвідчить фактичне перебування особи. Це може бути довідка з місця роботи, навчання, проживання за іншою адресою. Тільки на підставі такого документа спеціальною комісією при органі місцевої влади буде прийматись рішення.

 

— Якщо у володінні земельна ділянка?

— Усі власники земельних ділянок (паїв) декларують дохід у разі, якщо земля знаходиться в оренді. Суму коштів за минулий рік від оренди землі громадянину повідомляє структура, яка веде обробіток цієї земельної ділянки.

 

— Якщо проживають лише непрацездатні особи?

— Для непрацездатних громадян, пенсіонерів, інвалідів, які проживають як у сільській місцевості, так і в міських багатоквартирних будинках, за рішенням комісії може бути наданий дозвіл на призначення житлової субсидії на загальну площу житла.

 

— Які соціальні нормативи?

— Соціальна норма житла на одну особу — 13,65 кв. м площі та додатково 35,22 кв. м на домогосподарство, тобто 48,87 кв. м, на сім’ю з двох осіб – 62,52 кв. м, на сім’ю з трьох осіб – 76,17 кв. м, на сім’ю з чотирьох осіб – 89,82 кв. м. На опалення в опалювальний період для тих, хто опалює житло газовим котлом, норматив використання природного газу становить 7,658 метра кубічного газу на 1 квадратний метр площі.

 

— Якщо субсидія вже оформлена?

— Таким громадянам нічого заповнювати і надавати не потрібно. Органи соціального захисту з 1 травня за новим порядком нарахування житлової субсидії здійснюватимуть автоматично.

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < червня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь