line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Відповідальність за порушення законодавства про мобілізацію

В Харківській області приділяється значна увага питанням забезпечення виконання чинного законодавства України щодо оголошеної на території держави часткової мобілізації.

 

 

 

За відмову з'явитися до військкомату харків'янина засуджено

 

Безробітного харків'янина за відмову з'явитися до військкомату за повісткою засуджено Таке рішення ухвалив Фрунзенський районний суд Харкова.

Чоловік проходив строкову військову службу з 1995 по 1997 рік. Після звільнення з лав Збройних Сил України він був зарахований у першу категорію військовозобов'язаних.

Повістку про виклик до військкомату для призову на військову службу за мобілізації та напрямки для подальшого проходження в Збройні Сили України обвинуваченому вручили 28 серпня 2014 року. Однак чоловік, порушивши закон України, не з'явився. 

Свою вину призовник визнав був засуджений до 240 годин громадських робіт.

Раніше повідомлялося, що в Харківській області призовник після отримання повістки з військкомату намагався ухилитися від служби в армії. За ухилення від призову за мобілізацієюйому загрожувало від 2 до 5 років позбавлення волі.

 

Голова сільради в Харківській області засуджена за зрив мобілізації


Відповідне рішення суд прийняв згідно зі статтею "службова недбалість". Суд визнав жінку винною за статтею "службова недбалість". Вовчанський районний суд визнав винною в.о. голови однієї з сільрад у Харківській області у зриві мобілізації та призначив покарання у вигляді 4250 гривень штрафу (250 неоподатковуваних мінімумів доходів), повідомляється в п'ятницю на сайті обласної прокуратури. Жінка, ім'я якої не називається, також позбавлена ​​права обіймати посади голів обласних, районних, районних у містах, сільських та селищних рад протягом двох років.

Відповідне рішення суд прийняв згідно зі статтею "службова недбалість". "Керівник не організувала своєчасне оповіщення та прибуття 20 військовозобов'язаних у райвійськкомат. Цим вона не забезпечила виконання мобілізаційних заходів з метою ротації військовослужбовців та адекватного реагування на загрози національній безпеці держави", - повідомив прокурор району Володимир Іванов.

 

Тепер у Харкові за відмову від мобілізації жителів судять


Зокрема, житель регіону був засуджений до двох років ув'язнення за відмову йти до армії під час четвертої хвилі мобілізації, але суддя вирішив пом'якшити покарання. Обвинувачений був засуджений до одного року умовно.


Справа про відмову від мобілізації розглядалася в Комінтернівському районному суді Харкова. Підсудний свою вину визнав повністю і повідомив, що у нього є вагомі причини відмовитися від мобілізації. У своє виправдання чоловік заявив, що він єдиним годувальником своєї сім'ї: дружини і двох дітей. Крім того, в період з 2000 по 2001 роки він проходив строкову службу в армії, де отримав звання рядового запасу, законних підстав не призиватися з мобілізації у нього не було.

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < квітня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь