line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

На Балаклійщині влітку планується охопити оздоровленням та відпочинком 7643 дитини

Сьогодні, під час засідання обласного штабу з питань оздоровлення та відпочинку дітей під головуванням заступника голови облдержадміністрації Марка Беккера були обговорені питання про підготовку до літньої дитячої оздоровчої кампанії-2015 та розглянуті проблемні питання ходу підготовки до літньої дитячої оздоровчої кампанії. У засіданні штабу прийняв участь голова райдержадміністрації Степан Масельський.

 

В Балаклійському районі влітку планується охопити оздоровленням та відпочинком 7643 дитини.

В ході проведення оздоровчої кампанії значна увага буде приділена дітям, які потребують соціальної уваги та підтримки – дітям-сиротам та дітям, позбавлених батьківського піклування, дітям-інвалідам, дітям з багатодітних та малозабезпечених сімей, дітям диспансерної групи, талановитим та обдарованим дітям, (переможці міжнародних, всеукраїнських, обласних та районних олімпіад, конкурсів, фестивалів, змагань, спартакіад, відмінники навчання), дітям внутрішньо переміщених осіб та дітям, батько або мати яких загинули під час виконання службових обов’язків. Всього планується охопити послугами оздоровлення та відпочинку 6161 дитину пільгового контингенту району.

Для оздоровлення дітей пільгових категорій району виділено 300 тис. грн. з районного бюджету. Оздоровлення дітей пільгового контингенту також буде здійснюватись по путівках до таборів, санаторіїв, отриманих від Департаменту у справах молоді та спорту обласної державної адміністрації.

 

В Балаклійському районі мережа закладів оздоровлення та відпочинку складає 29 закладів.

27 закладів з денним перебуванням розпочинають свою роботу з 1 червня, де буде охоплено відпочинком 1500 дітей шкільного віку. На ці цілі виділено 210 тисяч гривень з районного бюджету.

Позаміський заклад оздоровлення та відпочинку дітей «Олімпія» розпочинає свою роботу з 10 червня. Вартість путівки становить 2898 грн., що є найнижчою в Харківській області.

Дитячий оздоровчий табір на базі санаторію-профілакторію «Факел» Медичного центру філії ГПУ «Шебелинкагазвидобування» розпочинає роботу з 10 червня. Паспортна потужність закладу – оздоровлення 420 дітей протягом 3 оздоровчих змін.

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь