line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

На нараді з керівниками місцевих рад розглянули актуальні питання сьогодення

IMG 3144Під керівництвом голови районної державної адміністрації Степана Івановича Масельського проведено семінар-нараду з керівниками органів місцевого самоврядування. На нараду були запрошені в.о. начальника Балалклійського РВ ГУМВС України в Харківській області Олег Швід, т.в.о. військового комісару Балаклійського районного військового комісаріату Сергій Крикуненко, відповідальні працівники райдержадміністрації, районної ради та представники районних ЗМІ.

 

IMG 3137З питання порядку денного щодо проведення в районі санітарно - екологічного двомісячника з благоустрою територій населених пунктів району в 2015 році доповідав перший заступник голови райдержадміністрації Вячеслав Тищенко.

Як зазначив Вячеслав Олександрович, у ході проведення санітарно-екологічного двомісячника з благоустрою територій органи місцевого самоврядування повинні забезпечити виконання робіт з розчищення територій лісосмуг та узбіч вздовж доріг загального користування, своєчасне і повне вивезення сміття з цих територій, організувати проведення санітарно-екологічних суботників із залученням населення території місцевої ради, впорядкувати діючі звалища твердих побутових відходів, вжити заходи для повної ліквідації стихійних звалищ та попередження їх повторного виникнення   на місцях ліквідації. Також необхідно упорядкувати території на кладовищах, забезпечити розчищення території вздовж основних автордоріг, прилеглих до населених пунктів, упорядкувати прибудинкові території, дитячі та спортивні майданчики, парки та сквери. При цьому Вячеслав Тищенко наголосив на тому, що до участі в заходах з благоустрою територій органам місцевого самоврядування необхідно залучити не тільки підприємства, установи та організації, а також молодь та широкі верстви населення.

 

IMG 3131Далі присутні розглянули не менш важливі питання для району. Так, про виконання місцевих бюджетів в 2015 році доповіла начальник фінансового управління райдержадміністрації Лідія Гололобова. Начальник відділу взаємодії з правоохоронними органами, оборонної, мобілізаційної, режимно-секретної роботи та з питань запобігання та виявлення корупції апарату райдержадміністрації доповів Євген Мельник доповів про хід виконання Указу Президента України з мобілізації.

 

IMG 3109Також, в ході наради значну увагу було приділено питанню з підготовки та відзначення 70-ї річниці Перемоги над нацизмом в Європі, Дня пам’яті та примирення, та Дня Перемоги у Балаклійському районі.

В районі проводиться комплекс заходів спрямованих на підвищення рівня соціального захисту ветеранів війни, поліпшення їх медичного та соціального обслуговування. Так, у І кварталі 2015 року надано 11 направлень ветеранам війни для отримання технічних та інших засобів реабілітації. За рахунок коштів субвенції з державного бюджету придбано 14 путівок до санаторію "Ялинка" на загальну суму 97 тис. грн. 28 – ми ветеранам війни проведено безоплатне зубопротезування на загальну суму 24 тис. 274 грн.

Крім того, акцентовано увагу учасників наради на упорядкуванні територій біля братських могил та поховань часів Другої світової війни, проведенні ремонту пам’ятників, пам’ятних знаків і монументів, які увіковічують подвиги українських воїнів.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь