line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Семінар із проектного менеджменту для лідерів громад Балаклійського району

IMG 3191В Балаклійському районі відбувся семінар «Стратегічне планування для розвитку адміністративних районів та залучення ресурсів міжнародної технічної допомоги», що організований для лідерів місцевих територіальних громад Регіональним центром міжнародних проектів і програм та Інститутом сталого розвитку за підтримки Українського інституту газу нетрадиційних джерел та Британської Ради в Україні.

 

IMG 3195У заході взяли участь Степан Масельський, голова районної державної адміністрації, Станіслав Ігнатьєв, директор Регіонального центру міжнародних проектів і програм, Олег Кулініч, заступник директора центру, доцент Харківського регіонального інституту Національної академії державного управління при Президентові України, Діана Баринова, голова Польсько-Української аграрної асоціації, Віктор Нестеренко, керівник Центру сприяння будівництва, голови місцевих рад та представники комунальних підприємств Балаклійського району.

IMG 3187Захід спрямовано на формування знань представників територіальних громад та районної державної адміністрації щодо стратегічного планування та управління міжнародними проектами.

«Для нас справа проектного менеджменту – не нова», - зазначив під час привітання Степан Масельський, голова Балаклійської районної державної адміністрації, - «оскільки сільські ради району та райдержадміністрація активно приймають участь у проектах Програми Розвитку ООН «Місцевий розвиток орієнтований на громаду», державного фонду регіонального розвитку та конкурсі проектів Харківської обласної ради «Разом у майбутнє». Керівник району наголосив, що в кожній сільській раді працює громадська організація, а в деяких – дуже активно. Діяльність об’єднань громадян спрямовані на сприяння розвитку сільських територій.

IMG 3218«Для міжнародних організацій-донорів важливо, якщо громада, будь-то сільська рада чи адміністративний район, будуть мати чітку стратегію розвитку, відображену співпрацю між органами влади, компаніями та інституціями», - наголосив Олег Кулініч, заступник директора Регіонального центру міжнародних проектів і програм, - «в рамках проекту ми спільно розробимо концепцію стратегії розвитку територіальних громад: від бачення перспектив розвитку до конкретного алгоритму дій».

IMG 3214Для учасників регіонального семінару було про анонсовано, що вони отримують фахові консультації та підтримку у розробці стратегій та проектів регіонального розвитку. «Сьогодні ми активно розбудовуємо стратегію розвитку південно-східних районів Харківської області, використовуючи сучасні підходи до стратегічного планування», - підкреслив під час районного семінару Станіслав Ігнатьєв, директор Інституту сталого розвитку, - «до того ж ми надаємо територіальним громадам унікальну можливість із участі у програмах міжнародної технічної допомоги, в рамках яких можна розробити заявки на отримання грантів як за твердими, так і за м’якими проектами». Навчитись цьому можна під час літньої школи проектного менеджменту, яка відбудеться у травні для активних представників територіальних громад Балаклійського, Барвінківського та Ізюмського районів Харківської області, планується запрошення й мешканців Донецької області.

IMG 3229Крім того, учасниками було обговорено польський досвід проведення реформ в галузі місцевого самоврядування, розвитку стратегічного планування та розробки міжнародних проектів в Республіці Польща, що вивчається в рамках реалізації міжнародного проекту Польсько-Українська аграрна асоціація. «Вивчення досвіду Польщі для наших територіальних громад є особливо важливим, оскільки ця країна пройшла тяжкий шлях реформ, що очікує й нашу країну», - зазначила Діана Баринова, голова правління Польсько-Української аграрної асоціації.


Слід зазначити, що даний інформаційний семінар є лише першим кроком для розробки успішних стратегій розвитку територіальних громад, що здійснюється в рамках проекту, який реалізовується Інститутом сталого розвитку, Регіональним центром міжнародних проектів і програм за підтримки Українського інституту газу нетрадиційних джерел та Британської Ради в Україні.
 

 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь