line

ZSU

karmy

bezviz

 

Измени Одну Жизнь 

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Проект АгроІнвест у дії

2На минулому тижні в приміщенні райдержадміністрації відбувся перший навчальний семінар для керівників малих та середніх господарств Балаклійського району.

 

 

 

 

1Відповідно до Програми державно-приватного партнерства у розповсюдженні передових технологій та фінансових знань у сегменті малих та середніх господарств Балаклійського району, розроблено Проект технічної допомоги USAID «АгроІнвест в Україні». Головною метою проекту є сприяння прискоренню та розширенню відновлення економічного підйому України шляхом підтримки сільськогосподарського сектора. Окремим напрямком роботи Проекту є сприяння розвитку фінансування малих та середніх сільгоспвиробників України.

3У ході семінару взяли участь начальник управління агропромислового розвитку РДА Олексій Верещака, керівники органів місцевого самоврядування та сільськогосподарських підприємств, які в районі представляють малий та середній аграрний бізнес. Олексій Верещака надав основну інформацію щодо сільськогосподарського сектора району. Потім відбулася презентація Програми Проекту USAID «АгроІнвест в Україні», яку провели головні спеціалісти компанії Піонер та Дюпон, керівництво кредитної спілки «Харківська каса взаємодопомоги».

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < грудня 2017 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

gorsovet

Vistibal