line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Відбулась колегія райдержадміністрації

IMG 3393Під керівництвом голови Балаклійської райдержадміністрації Масельського С.І. відбулось засідання колегії райдержадміністрації. На засідання колегії були запрошені прокурор району Сидоренко Р.О., оперуповноважений Ізюмського міжрайонного відділення СБУ в Балаклійському районі Кожушко С.О. та т.в.о. начальника Балаклійського РВ ГУМВС України в Харківській області Швід О.Б.

 

 

IMG 3370Про стан виконання місцевими бюджетами вимог статті 77 Бюджетного кодексу України щодо забезпечення у повному обсязі потреби в коштах на зарплату та енергоносії в бюджетній сфері доповіла начальник фінансового управління райдержадміністрації Гололобова Л.Г.

 

 

IMG 3401Завідувач сектору охорони здоров'я райдержадміністрації Бабіч Л.М. доповіла про стан медичного обслуговування населення в районі та пріоритетні напрямки його розвитку. Як зазначила Лілія Миколаївна, на сьогодні галузь охорони здоров’я представлена КЗОЗ БРР "Балаклійська центральна клінічна районна лікарня", до складу якого входять поліклінічне відділення з денним стаціонаром на 150 ліжок і цілодобовий стаціонар на 410 ліжок, та КЗОЗ БРР "Балаклійський районний центр первинної медико-санітарної допомоги", структурними підрозділами якого є 14 амбулаторій загальної практики – сімейної медицини з денним стаціонаром на 64 ліжка та 26 ФАПів. Чисельність хворих, які проліковані в денних та цілодобових стаціонарах, становить 7016 осіб, амбулаторне лікування отримали 38963 особи.

В 2015 році змінена система фінансування медичної галузі. Бюджет галузі на 2015 рік затверджено в сумі 57615,2 тис.грн. На утримання лікувальних закладів району з державного бюджету виділена субвенція в розмірі 49827,8 тис.грн., що забезпечує виплату заробітної плати працівникам закладів та частковий розрахунок за спожиті енергоносії. Решта витрат покривається за рахунок коштів районного бюджету та за рахунок виконання районних програм, фінансування яких здійснюється з усіх видів місцевих бюджетів.

 

IMG 3414Також, під час колегії було розглянуто питання про роботу з попередження соціального сирітства та соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, здійснення контролю за дотриманням прав дітей в сімейних формах виховання. Начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Молодовець Л.Р. проінформувала, що станом на 1 квітня поточного року на обліку в службі перебуває 157 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, що складає 1,2 % від загальної кількості дітей району (13579). Зі 157 дітей 40 дітей (25 %) – це біологічні сироти, 117 дітей (75 %) - діти, позбавлені батьківського піклування. Щороку кількість дітей, які набувають вищевказаних статусів, зменшується. У 2014 році поставлено на облік 15 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, у І кварталі поточного року – 2 дитини. З них: 13 дітей влаштовано на виховання в сім`ї громадян, 2 – повернуто в біологічну сім’ю, 2 дитини – тимчасово перебувають у Балаклійському центрі соціально-психологічної реабілітації.  

 

IMG 3431В порядку протокольного розгляду були розглянуті питання про результати реалізації державної політики у сфері запобігання та протидії корупції в Балаклійському районі та про стан погашення заборгованості із виплати заробітної плати на підприємствах, установах та організаціях Балаклійського району та надходження коштів до Пенсійного фонду України. Також членам колегії райдержадміністрації було заслухано звіт Червоногусарівського сільського голови щодо виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади.

По кожному з питань порядку денного  засідання колегії райдержадміністрації були прийняті відповідні рішення.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь