line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Відкривається документальна виставка «Чорнобиль. Я там був...»

У п’ятницю, 24 квітня, об 11-й годині в Балаклійському районному Будинку культури відкривається сьома документальна виставка в Харківській області виставкової серії інформаційно-мистецького проекту «Чорнобиль. Я там був» про участь у ліквідації наслідків техногенної катастрофи на ЧАЕС жителів Балаклійщини і подальшу їхню долю.

 

Головна мета цього проекту – зібрати і зберегти свідчення безпосередніх учасників епохальної Чорнобильської катастрофи для вивчення, дослідження та усвідомлення героїчного, і в той же час трагічного досвіду ліквідаторів.

В Балаклії вперше зібраний документальний матеріал, що містить більше 1000 свідчень ліквідаторів (фото, текст, аудіо і відео запис). Матеріали виставки будуть передані до фонду Балаклійського районного краєзнавчого музею.

 

На сьогоднішній день журналістом, учасником ліквідації наслідків ядерної техногенної катастрофи на ЧАЕС Юрієм Ворошиловим упродовж 29 років дослідження епохальної катастрофи зібрано і систематизовано більше п'яти тисяч документальних свідчень ліквідаторів Харківської області. Крім того, про саму ядерну катастрофу, про ліквідацію та її наслідки в архіві автора зібрано більше 50 тисяч документів і свідчень.

 

Зібрані документальні матеріали систематизуються по темам, і автор має надію та плани до 30-ї річниці Чорнобильської ядерної катастрофи опублікувати серію документальних книг-свідчень «Чорнобиль -я там був». Крім того, систематизований архів може слугувати для створення музейних експозицій.

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь