line

ZSU

karmy

bezviz

 

Измени Одну Жизнь 

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Безпека руху – завжди актуально

IMG 6326Під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Тищенка В.О. за участі Балаклійського міського голови Літвінова О.М. відбулось засідання Координаційної ради з питань безпеки дорожнього руху при райдержадміністрації.

 

 

IMG 6328На засіданні координаційної ради було розглянуто питання про стан та причини дорожньо-транспортних пригод за січень-березень 2015 року та заходи для їх недопущення. Начальник ВДАІ Балаклійського РВ ГУ МВС України в Харківській області Ігор Порубай доповів присутнім, що за цей період на території району було зареєстровано 13 ДТП, в яких постраждали 6 людей. Серед основних причин ДТП – перевищення водіями швидкості дорожнього руху, по видах ДТП – наїзд на пішохода та зіткнення. За результатами аналізу ДТП були підготовлені пропозиції щодо забезпечення безпеки дорожнього руху та зниження кількості дорожньо-транспортних пригод і направлено інформацію до органів місцевого самоврядування, також було організовано роботу особового складу підрозділу. За три місяці поточного року працівниками ДАІ щодо водіїв-порушників було складено 139 адмінпротоколів, в основному, за керування авто в нетверезому стані, порушення правил користування паском безпеки, керування технічно несправними засобами, без посвідчення водія і страхового полісу тощо. Спільно з представниками дорожньо-комунальних організацій було проведено обстеження автомобільних доріг та вулиць, на яких збільшилась кількість ДТП за участі пішоходів, розроблені заходи для підвищення безпеки руху на таких ділянках.

IMG 6321За словами І. Порубая, особовим складом підрозділу ДАІ проводився комплекс профілактичних заходів для дотримання правил учасниками дорожнього руху, зокрема, були організовані виступи в автотранспортних підприємствах, проведено зустрічі з трудовими колективами перевізників з пропагандою безпечної поведінки на дорозі. Для запобігання дитячому травматизму в загальноосвітніх закладах району було проведено бесіди та години спілкування з учнями, також було посилено контроль за перевезенням організованих груп дітей автомобільним транспортом та за поведінкою дітей на дорозі. З метою зниження аварійності на автошляхах району, було проведено роз’яснювальну роботу серед водіїв (про безпеку руху, обов’язкове використання пасків безпеки та дитячих сидінь для перевезення малюків тощо).

Начальник філії «Балаклійський райавтодор» Володимир Балера розповів про заходи щодо підготовки автомобільних доріг та вулично-шляхової мережі до експлуатації в весняно-літній період поточного року. Були проведені роботи з укріплення мостів, засипання промоїн на дорогах державного значення, прибирання зупинок, встановлювались дорожні знаки. Ямковий ремонт зроблено в місті по пров. Шосейний, вулицях Жовтнева, Новоселівка, Харківська. Також присутні спільно вирішували питання проблемних ділянок доріг. Як повідомив Балаклійський міський голова Олександр Літвінов, на сьогодні вже укладено договори з «Райавтодором» на виконання поточного ремонту доріг, оновлення частини дорожніх знаків по Балаклії.

Питання про заходи для забезпечення безпечного дорожнього руху в місті, біля території Балаклійського ринку, зокрема, наведення належного порядку в цьому районі та запобігання торгівлі на проїжджій частині, члени координаційної ради розглянули з міським головою О. Літвіновим та начальником ВДАІ І. Порубаєм. З усіх питань координаційною радою були прийняті необхідні рішення.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < грудня 2017 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

gorsovet

Vistibal