line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

На Балаклійщині відбулось відкриття виставки «Чорнобиль. Я там був...»

Сьогодні в районному Будинку культури відбулось відкриття сьомої документальної виставки в Харківській області «Чорнобиль. Я там був».

 

 

 

У відкритті виставки прийняли участь голова районної державної адміністрації Масельський С.І., депутат Харківської обласної ради Столбовий І.М., голова Харківської обласної організації «Союз Чорнобиль України» Вінник А.І., ліквідатори аварії на ЧАЕС, члени їхніх сімей та сім’ї загиблих чорнобильців, учнівська молодь та громадськість міста.

 

Даний виставочний проект вже був продемонстрований в Шевченківському, Борівському, Куп’янському, Валківському, Нововодолазькому та Великобурлуцькому районах Харківської області.

 

Автор ідеї виставки - відомий харківський фотохудожник, журналіст, учасник ліквідації аварії на ЧАЕС, Президент «Українського історичного товариства «Чорнобиль Ноосфера» - Юрій Іванович Ворошилов. За 29 років дослідження катастрофи Юрієм Івановичем зібрано і систематизовано більше п'яти тисяч документальних свідчень ліквідаторів Харківської області. Крім того, про саму ядерну катастрофу, про ліквідацію та її наслідки, в архіві автора зібрано більше 50 тисяч документів і свідчень.

 

На Балаклійщині вперше зібраний документальний матеріал про участь і подальшу долю балаклійців-ліквідаторів ядерної техногенної катастрофи на ЧАЕС. Тому, нинішня експозиція увійде до фонду Балаклійського районного краєзнавчого музею. Крім того, дана виставка буде представлена в селищах Червоний Донець, Савинці та Андріївка.

 

«Минуло 29 років з дня, коли відбулася аварія на Чорнобильській АЕС, але світ все ще усвідомлює масштаби цієї трагедії. Завдяки цій виставці, через ці фотографії, емоції, які вони несуть, наші мешканці району зможуть дізнатися більше про ті страшні події, про героїчний подвиг, який здійснили наші співвітчизники, коли боролися з наслідками катастрофи. Виставка «Чорнобиль. Я там був» надасть можливість зазирнути кожному за завісу часу та прийнятися духом тих сумних та трагічних подій», - підкреслив голова райдержадміністрації Степан Масельський.

 

Під час відкриття виставки головою Харківської обласної організації «Союз Чорнобиль України» Вінником А.І. балаклійям-ліквідаторам, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС, були вручені нагороди «Слобожанська почесна відзнака «Чорнобильська пошана». 

 

Благочинний Балаклійського району, настоятель Свято-Покровського храму Дмитро Ларцев провів панахиду за загиблими учасниками ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.

IMG 3607IMG 3633IMG 3638IMG 3733IMG 3738
 

IMG 3929 IMG 3739IMG 3768IMG 3780


 

 

 

 

 

 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < червня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь