line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Під керівництвом голови РДА Масельського С.І. відбулася щотижнева апаратна нарада

Під керівництвом голови РДА Масельського С.І. відбулася щотижнева апаратна нарада. За участю керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району, традиційно, було розглянуто питання соціально-економічних показників розвитку Балаклійщини.

 

 

Учасники наради звітували про проведену роботу з минулий тиждень та проінформували щодо запланованих заходів на наступний період.

Також, серед питань, які розглядалися в ході наради, - проведення мобілізації та призову у ряди Збройних Сил України, хід весняно-польових робіт 2015 року по сільськогосподарських підприємствах району та стан розрахунків даними підприємствами за оренду майнових та земельних паїв.

Крім того, очільником району було акцентовано увагу на проведені належної роботи з оформлення та призначення субсидій, надання консультацій населенню щодо спрощеного механізму призначення субсидій, які надходять від жителів Балаклійського району. Порушувалось питання про підготовку до відзначення державних свят в районі – 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі, Дня пам’яті та примирення, Дня Перемоги.

По завершенню апаратної наради головою райдержадміністрації було надано ряд доручень.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < червня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь