line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Звернення голови Харківської обласної державної адміністрації І.Райніна

Дорогі земляки!

Вперше у травні ми відзначатимемо дві дати. Вони дуже важливі й тісно пов'язані одна з одною. 9 Травня - святе для нас свято, День Перемоги. 8 травня Президент України оголосив Днем пам'яті та примирення.

Восьмого травня з ветеранами війни, з тими, хто брав участь у боях в Афганістані та в інших гарячих точках планети, з учасниками антитерористичної операції на Донбасі ми разом пом'янемо товаришів, що пішли, героїв, завдяки яким над нашими головами - мирне небо.

Дев'ятого травня святкові заходи пройдуть у всіх районах області, разом з ветеранами ми будемо згадувати ту страшну війну й радіти Перемозі. Ми обов'язково запросимо до участі в цих подіях молодь - тих, хто виріс в мирній країні, а зараз змушений власними очима бачити жахи війни, про які розповідали діди. Дев’ятого травня поруч з сивими ветеранами стоятимуть їхні онуки - бійці АТО, волонтери, нові герої, що захищають нашу Батьківщину.

У ці святі для нашого народу дні мені особливо хотілося б попросити всіх примиритися, забути про політику, відкинути все те, що нас роз'єднує. Я прошу всіх прийти на Меморіали з квітами, стати пліч-о-пліч і низько схилити голову в пам'ять про подвиг українського народу, подвиг, який було сплачено мільйонами життів.

Я бажаю всім нашим ветеранам - і тим, хто святкував цей день у далекому 1945-му, і тим, хто тільки нещодавно повернувся до Харківської області з фронту - здоров'я, життєвих сил, віри в краще і, звичайно ж, мирного неба над головою!

 

Голова Харківської обласної державної адміністрації Ігор Райнін

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < червня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь