line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Урочистий прийом ветеранів

Сьогодні, 7 травня, у малому залі Будинку Рад пройшов урочистий прийом ветеранів з нагоди 70-ї річниці Перемоги над нацизмом в Європі, Дня пам'яті та примирення та Дня Перемоги. Голова Харківської обласної державної адміністрації Ігор Райнін та голова Харківської обласної ради Сергій Чернов привітали ветеранів з наступаючим святом.

«Ми прекрасно розуміємо те, що ви зробили 70 років тому. Ви щодня, щохвилини відвойовували кожен сантиметр нашої рідної землі, нашої країни. І ми вдячні вам за те, що ви зробили, вдячні за те, як ви живете і як дієте зараз. Ваша позиція завжди чітка і непохитна. Ми це бачимо, цінуємо і рівняємося на вас. Хто б що ні казав, а 8 і 9 травня в Харківській області пройдуть широкомасштабні заходи з відзначення Дня Великої Перемоги, в якій брали участь люди різних країн, національностей. Війна проти нацизму об'єднала всіх нас. І в ті роки це була дійсно велика перемога над нацизмом. Президент України Петро Порошенко своїм указом встановив 8 травня Днем примирення. І мені здається, що це дуже важливо, оскільки саме зараз, в цей час, всім нам треба відкинути політичні розбіжності, примиритися і об'єднатися. Спасибі вам за перемогу, довгих років життя, здоров'я, всім вашим близьким - щастя і мирного неба над головою», - зазначив Ігор Райнін, звертаючись до ветеранів.

 

За вагомий особистий внесок у патріотичне виховання молоді, розвиток ветеранського руху, активну життєву позицію та з нагоди Дня Перемоги Грамотою і нагрудним знаком нагороджено нашого земляка Вєтрова Валентина Даниловича.

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь