line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

До Дня пам’яті та примирення

В Україні Указом Президента «Про заходи з відзначення у 2015 році 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі та 70-ї річниці завершення Другої світової війни» від 24.03.2015 встановлено День пам’яті та примирення, який відзначатиметься 8 травня. У Балаклійському районному територіальному центрі, у відділенні соціально-побутової адаптації, відбувся захід, присвячений Дню пам’яті, під назвою «Ніколи знову».

Для вшанування пам’яті загиблих воїнів, які захищали Вітчизну від фашистських загарбників, у залі терцентру зібрались ветерани, діти війни, пенсіонери, які стоять на обліку у відділенні соціально-побутової адаптації. Організатори зібрання – соціальний педагог Наталя Волкова, соцпрацівник Галина Безверхова – розпочали захід  з розповіді про тих, хто загинув у Другій світовій війні. Усі присутні з болем у душі згадували рідних та близьких, які не повернулися з поля бою, і скорботно схилили голови у хвилині мовчання.

«Горе і радість ділила разом з бійцями пісня воєнних літ, – зауважила Г. Безверхова. – Вона підбадьорювала їх веселим жартом, сумувала разом з ними за рідними та коханими. Для неї не існує ні часу, ні відстані. Саме такою стала проста пісня для мільйонів людей у дні суворих випробувань». Хор «Ветеран» (керівник Галина Кравченко) виступив з піснями «Степом, степом», «Журавлі». Прозвучали всім відомі пісні «Огонек», «Смуглянка».

 

Учасники поетичних зустрічей «Літературна вітальня» у терцентрі Валентина Пугачова, Надія Сіра та Надія Шаповалова прочитали вірші про далекі події тих часів, воєнне дитинство, про матерів, які чекають своїх синів-солдатів. У супроводі пісні «Балада про зенітниць» учасники заходу переглянули відеослайди, фото років війни. Солісти хору «Ветеран» виконали пісенні твори «Балада про фарби», «За того парня» та інші.

 

На закінчення зустрічі всі були запрошені до чаювання. У теплій дружній атмосфері спілкування пенсіонери згадували свої юні роки, які минули у дні воєнного лихоліття.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь