line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Привітання голови Балаклійської РДА С.Масельського з Днем Перемоги

 Шановні ветерани війни, учасники антитерористичної операції, дорогі земляки!

 

Вітаємо вас з 70-ю річницею Великої Перемоги!

 

Сімдесят років тому український народ разом з іншими народами Антигітлерівської коаліції ціною мільйонів життів захистив світ від нацистських окупантів.

Українці на різних фронтах самовіддано та жертовно боролися на різних фронтах проти спільного ворога. Понад 30 тисяч жителів нашого району поповнили  лави  доблесних захисників Батьківщини, завоювавши славу безстрашних і витривалих солдатів.

Низько вклоняємося подвигу тих, хто ціною власного життя, проявляючи нечуваний героїзм, сміливість та відвагу, зуміли врятувати світ від нацистського поневолення.

Вшановуючи ветеранів війни, ми усвідомлюємо, що без їхнього подвигу не було б ні сучасної Європи, ні нашої України. Сьогодні подвиг переможців у Другій світовій війні гідно продовжують українські воїни, які ціною власного життя захищають незалежність та територіальну цілісність України на її східних рубежах.

Завойована старшим покоління Перемога сьогодні надихає нас на нові звершення, зміцнює наш дух, допомагає долати труднощі та йти вперед.

Низько вклоняємося Вам, дорогі ветерани, захисники Вітчизни, дякуємо за патріотизм і мужність заради свободи нашої країни.

Обов'язок нинішніх поколінь - бути гідними продовжувачами справи переможців. Щороку свято 9 травня служитиме нагадуванням - немає більшої цінності, ніж радість життя на вільній та мирній землі.

Дорогі ветерани! Від щирого серця бажаємо вам здоров’я, миру і душевного тепла! Живіть якомога довше серед нас, адже без Ваших рук, без Вашого подвигу, без Вашої історії Україна не відбудеться.

Хай у ці весняні дні мир і спокій, злагода і достаток будуть завжди у кожній родині балаклійців, а незабутній подвиг завжди кличе нас до нових звершень в ім’я незалежної України!

Зі святом вас, дорогі воїни-визволителі! З Днем Перемоги!

 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < червня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь