line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Измени Одну Жизнь 

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Про підготовку та проведення літнього оздоровлення дітей у 2015 році

В Балаклійському районі влітку планується охопити оздоровленням та відпочинком 7643 дитини. З них заплановано забезпечити оздоровленням 1865 дітей, відпочинком – 5778 дітей.

 

 

В ході проведення оздоровчої кампанії значна увага буде приділена дітям, які потребують соціальної уваги та підтримки – дітям-сиротам та дітям, позбавлених батьківського піклування, дітям-інвалідам, дітям з багатодітних та малозабезпечених сімей, дітям диспансерної групи, талановитим та обдарованим дітям, (переможці міжнародних, всеукраїнських, обласних та районних олімпіад, конкурсів, фестивалів, змагань, спартакіад, відмінники навчання), дітям внутрішньо переміщених осіб та дітям, батько або мати яких загинули, постраждали або безпосередньо беруть участь у проведенні АТО. Всього планується охопити послугами оздоровлення та відпочинку 6161 дитину пільгового контингенту району.

 

Для оздоровлення дітей пільгових категорій району виділено 300 тис. грн. з районного бюджету. 

 

В Балаклійському районі мережа закладів оздоровлення та відпочинку складає 29 закладів.

 

27 закладів з денним перебуванням розпочинають свою роботу з 1 червня, де буде охоплено відпочинком 1500 дітей шкільного віку. На ці цілі виділено 210 тисяч гривень з районного бюджету.

 

Позаміський заклад оздоровлення та відпочинку дітей «Олімпія» розпочинає свою роботу з 10 червня. Вартість путівки становить 2898 грн., що є найнижчою в Харківській області.

 

В даний час в ПДЗОВ «Олімпія» активно ведуться підготовчі роботи до відкриття оздоровчого сезону 2015 року. В цьому оздоровчому сезоні відпочинок дітей в таборі стане ще комфортнішим в зв’язку з встановленням грального майданчика та санітарних блоків: душових та туалетних, для дівчат та хлопців які були придбані та встановлені в результаті перемого в обласному конкурсі міні проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє».    

Заклад взяв участь в тендері щодо надання послуг з оздоровлення та відпочинку для дітей, які потребують додаткової уваги та підтримки, який проводився Департаментом у справах молоді та спорту обласної державної адміністрації та переміг в ньому – відповідно 200 дітей пільгового контингенту з інших районів Харківської області будуть оздоровлюватись в ПДЗОВ «Олімпія».    

 

Дитячий оздоровчий табір на базі санаторію-профілакторію «Факел» Медичного центру філії ГПУ «Шебелинкагазвидобування» розпочинає роботу з 10 червня. Паспортна потужність закладу – оздоровлення 420 дітей протягом 3 оздоровчих змін.

 

В період роботи заклад санаторного типу надає значний комплекс лікувально-профілактичних заходів щодо захворювань у дітей бронхо-легеневої системи, захворювань серцево-судинної системи, захворювань шлунково-кишкового тракту, захворювань нервової системи, захворювань кістково-м’язової системи. Діти отримують загальнооздоровчі та лікувально-оздоровчі процедури: лікувальні ванни, душі, підводний душ-масаж, електросвітлолікування, теплолікування, інгаляції, ароматерапію, спелеотерапію та інше.

 

Вартість путівки в дитячому оздоровчому таборі на базі санаторію-профілакторію «Факел» становить 10050 грн., вартість однієї доби - 478,50 грн.

 

Планують роботу 27 закладів з денним перебуванням на базі загальноосвітніх шкіл району. Планується охопити відпочинком 1500 дітей шкільного віку. На організацію харчування дітей в закладах з денним перебуванням виділено 210 тисяч гривень з районного бюджету.

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < березня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal