line

ZSU

karmy

bezviz

 

Измени Одну Жизнь 

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

На контролі районної влади питання фізичного виховання молоді

IMG 4794Виховання здорового покоління, фізичне виховання молоді залишається одним з першочергових завдань суспільства. В цьому напрямку в нашому районі, як і взагалі в Харківській області, проводиться постійна планомірна робота. Працюють дитячі спортивні секції, де виховуються майстри спорту та майбутні чемпіони.

 

 

IMG 4791Дитяча спортивна база району представлена дитячо-юнацькою спортивною школою, де наразі працюють відділення футболу, баскетболу, тхеквандо, боксу, самбо, веслування на байдарках та каное, легкоатлетична секція та інші. Відвідують її 686 вихованців, які беруть активну участь у змаганнях усіх рівнів, прославляючи перемогами нашу Балаклійщину.  

 

Під час чергового візиту до закладу голови Балаклійської районної державної адміністрації Степана Масельського до нього надійшло прохання від тренерів допомогти з придбанням найсучаснішої «олімпійської» штанги для занять юних спортсменів, а для відділення веслування на байдарках і каное – плавальних жилетів.

З районного бюджету були виділені кошти: за 9900 гривень придбана штанга та на суму 4800 – п’ятнадцять плавальних жилетів.

 

Разом з тим, на контролі районної влади питання фізичного виховання молоді та подальше покращання в районі матеріально-технічної бази спортивної галузі. Для цього наразі вивчаються потреби спортивних секцій у необхідному інвентарі та обладнанні для покращання умов занять дитячих спортивних колективів.  

 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < січня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

gorsovet

Vistibal