line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

На контролі районної влади питання фізичного виховання молоді

IMG 4794Виховання здорового покоління, фізичне виховання молоді залишається одним з першочергових завдань суспільства. В цьому напрямку в нашому районі, як і взагалі в Харківській області, проводиться постійна планомірна робота. Працюють дитячі спортивні секції, де виховуються майстри спорту та майбутні чемпіони.

 

 

IMG 4791Дитяча спортивна база району представлена дитячо-юнацькою спортивною школою, де наразі працюють відділення футболу, баскетболу, тхеквандо, боксу, самбо, веслування на байдарках та каное, легкоатлетична секція та інші. Відвідують її 686 вихованців, які беруть активну участь у змаганнях усіх рівнів, прославляючи перемогами нашу Балаклійщину.  

 

Під час чергового візиту до закладу голови Балаклійської районної державної адміністрації Степана Масельського до нього надійшло прохання від тренерів допомогти з придбанням найсучаснішої «олімпійської» штанги для занять юних спортсменів, а для відділення веслування на байдарках і каное – плавальних жилетів.

З районного бюджету були виділені кошти: за 9900 гривень придбана штанга та на суму 4800 – п’ятнадцять плавальних жилетів.

 

Разом з тим, на контролі районної влади питання фізичного виховання молоді та подальше покращання в районі матеріально-технічної бази спортивної галузі. Для цього наразі вивчаються потреби спортивних секцій у необхідному інвентарі та обладнанні для покращання умов занять дитячих спортивних колективів.  

 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < червня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 24
25 26 27 28 29 30  

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь