line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Про головне на апаратній нараді у голови РДА

IMG 3725Під час щопонеділкової апаратної наради у голови райдержадміністрації Масельського С.І. із керівниками управлінь та відділів райдержадміністрації, підприємств комунальної власності, керівниками територіальних органів Міністерств та інших центральних органів виконавчої влади розглянуто нагальні проблеми і завдання з їх вирішення у питаннях, віднесених законами України до повноважень районної державної адміністрації.

Зокрема, обговорено поточні питання соціально-економічного розвитку району, виконання бюджетів усіх рівнів, виплати заробітної плати, державних соціальних допомог та пенсій, здійснення заходів з благоустрою населених пунктів та прилеглих до них територій.

В ході апаратної наради керівник району особливу увагу приділив питанням щодо стану виконання Указу Президента України з мобілізації та проведенню соціальної адаптації демобілізованих військовослужбовців із районів проведення антитерористичної операції.

Крім того, Степаном Івановичем було акцентовано увагу на важливості проведення роз’яснювальної роботи серед населення про необхідність оформлення та порядок заповнення бланків документів для отримання субсидій, здійснення покосу трави на зелених зонах вулиць, парків та скверів в м.Балаклія, обкосу обочин доріг на території району та викошування трави на узбіччях доріг прилеглих до полів.

Після детального обговорення порушених питань голова райдержадміністрації Масельський С.І. дав відповідні доручення.

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < квітня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 27 28 29
30            

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь