USPP

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Артем Гнатусін встановлює абсолютний рекорд

11516 травня в Харківському національному медичному університеті в рамках ХХVІ Спартакіади Харківської області на Кубок голови облдержадміністрації відбулись змагання з гирьового спорту. Збірну команду Балаклійського району представляли: Гнатусін Артем, Панченко Вячеслав,Єрін Олег, Глизнуца Вадим, Кривоніс Костянтин, Колісник Валерій та Ситнік Денис.

96У богатирському виді спорту наша збірна черговий раз довела, що Балаклійщина славиться своїми богатирями. Так, наша збірна посіла ІІІ загальнокомандне місце поступившись лише Дергачівськомута Харківському районам, а наш капітан - Гнатусін Артем другий рік поспіль став абсолютним переможцем змагань, який протягом 10 хвилин за довгим циклом підняв 2 гирі по 24 кг 111 разів. Артем встановлює абсолютний результат змагань за всю історію проведення Спартакіади.

Першим у свої ваговій категорії також став Вадим Глизнуца. Костянтин Кривоніс та Денис Ситнік вибороли другі місця.

Вітаємо призерів Спартакіади, бажаємо міцного здоров’я, сімейного щастя, добробуту і перемог у спортивних змаганнях.