line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Вирішення питання стабільного електропостачання у селі Шевелівка на контролі голови райдержадміністрації

IMG 5483Сьогодні голова районної державної адміністрації Степан Масельський провів виїзний особистий прийом громадян Шевелівської сільської ради. Найактуальнішим питанням, що турбує мешканців села Шевелівка, стало питання електропостачання по вулиці Центральній та Миру.

 

 

 

IMG 5486Представники громади звернулись до голови райдержадміністрації Масельського С.І. з проханням вирішити проблему нестабільної подачі електричної енергії до житлових будинків.

Степан Іванович у телефонному режимі доручив начальнику Балаклійського РЕМ розібратись з ситуацією.

До голови райдержадміністрації Масельського С.І. також звернулась керівник ОСББ «Молодіжний, 31», яка порушила питання щодо ремонту каналізаційної системи в будинку. Об’єднання співвласників багатоквартирного будинку протягом трьох років приймає активну участь в обласному конкурсі міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє». В рамках конкурсу вже був зроблений поточний ремонт покрівлі будинку, замінені вікна та двері у під’їздах. Цього року міні-проект «Заміна інженерних мереж водовідведення в 48-ми квартирному житловому будинку в селі Шевелівка вулиця Молодіжна будинок № 31», що передбачав ремонт каналізаційної системи, перемогу не здобув, а нагальна проблема залишилася.

Крім того, в ході прийому також порушувались питання крадіжки господарського інвентарю з подвір’я домоволодіння та можливість отримання субсидії.

На всі порушені питання керівником району надані усні роз’яснення та взяті під особистий контроль виконання.

IMG 5490IMG 5491


 

 

 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < квітня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь