line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Тристоронній діалог «влада - профспілки - роботодавці» повинен набирати новий аспект і нові ефективні шляхи співпраці. Ігор Райнін

22 травня, голова облдержадміністрації Ігор Райнін провів обласну селекторну нараду з питання подальшого поглиблення соціального діалогу та співпраці органів влади з профспілками Харківської області. У нараді взяв участь голова райдержадміністрації Степан Масельський.

 

 

IMG 5571На нараді порушувалось питання поліпшення соціального діалогу та співпраці між профспілками Харківської області та органами влади. «Я буду регулярно зустрічатися з представниками профспілкових організацій. На підприємствах, які буду відвідувати, я також буду проводити зустрічі з трудовими колективами та первинними профспілковими організаціями. На попередніх зустрічах звучало, що в районах області співпраця між профспілками та місцевими органами влади недостатньо щільна. Я вивчив і проаналізував ситуацію, і скажу, що підтримую думку обласного профспілкового комітету. Необхідно провести установчі наради, щоб з боку районних профспілкових організацій був конструктив. Щоб це були дійсно кроки назустріч, а не гасла і реклама нашої співпраці», - зазначив голова облдержадміністрації Ігор Райнін.

IMG 5562Після завершення селекторної наради голова районної державної адміністрації Степан Масельський разом з представниками профспілкових організацій Балаклійського району обговорили хід підготовки до літньої оздоровчої кампанії дітей у 2015 році.

 

 

IMG 5569Степан Масельський наголосив на необхідності проведення належної роботи на підприємствах, організаціях, установах щодо залучення якомога більшої кількості дітей працівників до оздоровлення і відпочинку.

Незважаючи на те, що Фондом соціального страхування на випадок втрати працездатності не передбачені кошти на відшкодування застрахованим особам витрат на харчування дітей при придбанні путівок в літні табори, депутатським корпусом Балаклійської районної ради на минулій сесії внесені зміни до районної Програми оздоровлення та відпочинку дітей, з метою часткової компенсації вартості путівки.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь