line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Проведено апаратну нараду головою РДА Масельським С.І.

Сьогодні, у залі засідань райдержадміністрації відбулась чергова апаратна нарада голови райдержадміністрації Масельського С.І. з керівниками управлінь та відділів райдержадміністрації, підприємств комунальної власності, керівниками територіальних органів Міністерств та інших центральних органів виконавчої влади.

 Було заслухано інформацію присутніх про плановані заходи на поточний тиждень та про виконання планів роботи за минулий тиждень і протокольних доручень, даних на попередній апаратній нараді.

Основні питання, які розглядались під час наради стосувалися соціально-економічного розвитку району, виплати заробітної плати, державних соціальних допомог, пенсій та призначення субсидій.

Крім того, головою райдержадміністрації Степаном Івановичем Масельським було приділено значну увагу питанню попередження лісових пожеж в районі, стану виконання Указу Президента України з мобілізації, ремонту доріг, обкосу обочин доріг на території району та викошування трави на узбіччях доріг прилеглих до полів.

За результатами наради керівником району надані відповідні доручення.

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 24 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь