line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Веб-портал електронних послуг

З метою покращання якості та оперативності обслуговування громадян, а також упровадження технологій електронного урядування в соціальній сфері, був розроблений веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України (адреса порталу— http://portal.pfu.gov.ua/ ).

 

 

 

 

Кожен користувач знайде для себе корисну інформацію, адже спектр надання електронних послуг дуже широкий: нормативні документи та законодавчі акти, відповідно до яких здійснює свою діяльність Пенсійний фонд, контактна інформація про адреси розташування та телефони, інформація про відповідальних працівників управлінь Пенсійного фонду. Є можливість, не виходячи з дому, заповнити на порталі та роздрукувати необхідні бланки документів, направити заяву до Пенсійного фонду, завчасно замовити підготовку документів й отримати повідомлення про місце й  час їх отримання. Однією з важливих функцій веб-порталу є можливість громадянина контролювати дані щодо своєї заробітної плати (доходу) та стан сплати страхових внесків, а при введенні в дію накопичувальної системи — і суму внесків, які були накопичені особою протягом усієї трудової діяльності.

 

Оскільки портал надає доступ до персональної інформації, то для реєстрації необхідно з’явитись до Пенсійного фонду особисто, пред’явити паспорт, ідентифікаційний код, для пенсіонера — номер пенсійного посвідчення, а для роботодавця — номер та дату свідоцтва про державну реєстрацію та документи, які підтверджують право на реєстрацію на веб-порталі від імені організації чи установи. Вся інформація передається користувачеві в закодованому та знеособленому вигляді. А це означає, що, навіть перехопивши інформацію, неможливо буде встановити, кому вона належить.

 

За довідками звертайтеся за адресою: Управління Пенсійного фонду України в Балаклійському районі, м. Балаклія, вул. Леніна, 45, тел. 2-37-21.

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь